Každá žena je osobností – individualitou a žije svůj jedinečný život. Tak jako je jedinečný váš životní styl a prostředí, ve kterém se pohybujete, vaše záliby a vaše vlastnosti, tak je jedinečná i vaše pleť a její dispozice.

 

„Jsem výjimečná a stejně tak i moje pleť. Jak se pomalu blížím třicátému roku, všimla jsem si, že moje pleť už není tak pevná a zářivá, jako bývala dříve. Objevila jsem i první jemné linky.“

 

Odpovědí na individualitu, specifické potřeby každé pleti a projevy stárnutí pleti od 25 let věku je nová revoluční pleťová kosmetika SKINDIVIDUAL od švédské kosmetické společnosti Oriflame.

Pleťová kosmetika SKINDIVIDUAL od Oriflame je výjimečná tím, že respektuje individuální potřeby pleti a pomáhá redukovat již první známky stárnutí ve všech vrstvách kůže. Tyto výhody jsou zabudovány rovněž do názvu celé řady, který tvoří synergie dvou anglických slov: skin (pleť) a individual (individuální, jedinečný) = SKINDIVIDUAL.

 

Řadu SKINDIVIDUAL tvoří jedinečná technologie Dermo-AdaptTM. Tato převratná technologie je založena na výtažcích z listů a plodů švédské rostliny ligonberry (švédská brusinka), která roste ve skandinávských lesích, přizpůsobuje se individuálním nárokům pleti a zajišťuje hloubkovou péči v boji proti prvním známkám stárnutí pleti. 

 

Přípravky SKINDIVIDUAL jsou vhodné pro každý typ pleti od 25. roku věku a pomáhají zachovat mladistvou krásu pleti.

 

Pleťová kosmetika Oriflame SKINDIVIDUAL zajišťuje hloubkovou péči v boji proti stárnutí pleti. Aktivuje proces přírodní obnovy pleti a zlepšuje tak její tonus a navrací mladistvý vzhled.
 

  • chrání před škodlivými vnějšími vlivy  prostředí – pohlcuje volné radikály,
  • revitalizuje – stimuluje obnovu pleťových buněk,
  • regeneruje pleť – chrání buněčnou DNA.

 

Denní krém pomáhá pleť zpevnit a vyhladit jemné linky. Navíc aktivuje proces přírodní obnovy pleti, zlepšuje její tonus a navrací jí mladistvý vzhled.  

Prokázané účinky Denního krému SKINDIVIDUAL:

 

85 %*  - Vyhlazuje jemné linky a vrásky

86 %*  - Zlepšuje elasticitu pleti

86 %*  - Sjednocuje tonus pleti a projasňuje ji

91 %*  - Zvyšuje pružnost pleti

86 %*  - Zjemňuje povrch pleti

 

*na základě hodnocení spotřebitelů po použití Denního krému   

  SKINDIVIDUAL  

Oživující noční krém obsahuje technologii Dermo-AdaptTM , která pomáhá obnovovat pleťové buňky během noci. Působí do všech vrstev pleti a zlepšuje tak její pevnost. Vyhlazuje jemné linky pleti a zachovává její mladistvý vzhled.

Prokázané účinky Nočního krému SKINDIVIDUAL:

 

82 %*  - Zvyšuje pevnost pleti

81 %*  - Vyhlazuje jemné linky a vrásky

90 %*  - Sjednocuje tonus pleti a projasňuje ji

90 %*  - Zjemňuje povrch pleti

80 %*  - Zlepšuje elasticitu pleti

 

*na základě hodnocení spotřebitelů po použití Nočního krému

  SKINDIVIDUAL

 

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o kosmetice SKINDIVIDUAL. Můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud byste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.

Reklama