.

Ski amadé: Místo, kde se lyžařský sen stává skutečností

Cestování

Ski amadé: Místo, kde se lyžařský sen stává skutečností

Studie salzburské univerzity na téme alpského lyžování to jednoznačně potvrzuje. Lyžování má pozitivní vliv na fyzickou, ale i psychyckou rovnováhu. Právě gasteinský region v rámci Ski amadé nabízí ideální místo pro přípravu na zimní sezonu.

Lyžování je nejen zábavné, ale i zdravé...

Studie salzburské univerzity na téme alpského lyžování to jednoznačně potvrzuje. Lyžování má pozitivní vliv na fyzickou, ale i psychyckou rovnováhu. Nezávisle na fyzické kondici a lyžařským schopnostech, má podle Světové zdravotnické organizace (WHO) lyžování pozitivní vliv na zdraví. Obzvláště pozitivní efekt má lyžování na psychickou pohodu. Dobrá nálada se prokazatelně zvyšuje s každým dnem stráveným na horách. Tato studie inspirovala Ski amadé k nabídce speciálního Ski Well balíčku. Wellness trenér a lyžařský instruktor ukáží svému hostovi ve dvou hodinách, jak mohou se správným lyžařským stylem udělat něco pro své zdraví. Pomocí tepových hodinek mohou analyzovat spotřebu kalorií, překonané výškové metry, míro EPOC, ale také změnu tepové frekvence. Vybavení (tepové hodinky a prsní pás) jsou za cenu 99 euro k dispozici v lyžařských školách.

Právě gasteinský region v rámci Ski amadé nabízí ideální místo pro přípravu na zimní sezónu. V balíčku Ski Well dostanete ubytování na 3 noci, skipas na 3 dny a 2 privátní hodiny s instrukturem lyžování, laktátové vyšetření sportovním lékařem. To obsahuje také vyhodnocení testu svalů a poradenství na zlepšení kondice. Dále také radonová termální koupel a vstup do termálních lázní v Bad Hofgastein.

Více informací a možnost objednávat zvýhodněné balíčky máte na stránkách www.skiamade.com

A nebojte se, stránky jsou psané v češtině.

   
14.02.2011 - Tipy - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] Ema.A [*]

    Skvělé možnosti k lyžování nabízí také Špindlerův mlýn.

    superkarma: 0 22.02.2011, 13:54:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme