Vztahy

Škaredý den

Milá redakce.
Jsem normální ženská v nejlepších letech na tříleté dovolené, která se snaží zvládat každodenní kolotoč kolem dětí, vypadat při tom hezky, být milá na manžela, když se konečně v 8 hodin večer vrací z práce a nezbláznit se z toho.

Pravdou je, že váš časopis mi v tom hodně pomáhá, protože pokaždé, když mám chvilku jen pro sebe tzn. mladší syn spí, starší po mně nic nechce a manžel taky ne, zasedám k počítači a čtu a soutěžím (taky už jsem jednou vyhrála), občas napíšu svůj názor. Proč jen občas? Protože jsem váha a jsem děsně nerozhodná, takže než si projdu všechna pro a proti většinou je po, nebo jsem na žádný kompromis nepřišla.

A proč vám vlastně píši? Protože dnešek je pro mě jeden z nejhorších dnů v měsíci a to ze zdravotního hlediska, víc se o tom rozepisovat nebudu a počasí taky za moc nestojí a já mám doma krásnou fotku, která mě vždycky rozveselí. Je na ní moje švagrová na oslavě synových narozenin.

A co se týče zdraví, co takhle udělat místnost s názvem "Vaše nemoci a jak se s nima perete?".

S pozdravem vaše čtenářka Tatiana.

Milá Tatiano, děkujeme za Tvůj e-mail. Doufám, že se u Tebe vše brzy v dobré obrátí. Co se týká diskuze na téma nemoci, je jich na našem magazínu hned několik. Podívej se TADY, třeba zde najdeš zrovna to, co potřebuješ.

Hezky den všem přeje editorka

   
25.04.2005 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Eva_CZ [*]

  sara.l: http://www.zena-in.cz/auditoria/auditorium_osobni.asp?stranka=1&id=818

  superkarma: 0 25.04.2005, 17:58:24
 2. avatar
  [1] sara.l [*]

  Tatiana...myslím,že taková místnost už je tady založená...když si prohlídneš auditka..tak ji určitě objevíš..jinak jako váha...přijdi na Váhy....asi jsme tak váhavé,že tam nikdo nechodí...Jinak ti přeju Hodně zdraví a sluníčka

  superkarma: 0 25.04.2005, 16:31:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme