Novinky

Simpsonovi jsou zpět! Dočkáme se dalších dvou sérií

Viděli jsme už stovky jejích příběhů, ale bavit nás rozhodně nepřestává. Řeč je o žluté rodince Simpsonových, která stále ještě nevyčerpala všechna témata, jak by se mohlo zdát. Můžeme se těšit na další pokračování úspěšného seriálu.

Přichází s ním americká stanice Fox. Chystá 27. a 28. řadu tohoto nejdéle vysílaného večerního televizního seriálu. Celkový počet epizod se tak vyšplhá na 625.

Radost z toho jistě mají i herci, kteří namlouvají originální znění. Podle ČTK si přijdou na 400.000 dolarů (9,9 milionu Kč) za epizodu. Kromě nich ale v seriálu během téměř 20 let promluvila řada populárních osobností. Kdo neúčinkoval v Simpsonových, jako by nebyl… Dcera Simpsonových Líza se například dala vést k buddhismu Richardem Gerem, zatímco syna Barta učil jezdit na skateboardu slavný Tony Hawk. Ve Springfieldu si také zahráli (a své postavičky namluvili) Red Hot Chili Peppers, Aerosmith nebo Elton John - a také česká zpěvačka Markéta Irglová (ona a její partner Glen Hansard v roce 2009 ztvárnili irské zpěváky).

simpsons

Zdroj foto: Facebook The Simpsons

   
05.05.2015 - Redakční novinky - autor: (red)

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme