Simona Krainová: Už po prvním castingu mám několik tipů na nové hvězdy modelingu. Modelingová soutěž určená dívkám 13 – 19 let „Czechoslovak TopModel“ se o uplynulém víkendu dostala do své nejdůležitější části. Celý tým agentury Czechoslovak Models v čele s ředitelkou projektu Simonou Krainovou odstartoval šňůru celkem 11 castingů po Česku a Slovensku.

foto„Jsem nadšená, Bratislava nezklamala,“ hodnotí po první zastávce na Slovensku Simona Krainová. „Slovenské dívky jsou krásné - jak jsem předpokládala, laťka je od počátku vysoko. A těším se samozřejmě na další města,“ dodává. Soutěžní castingy pokračují 24. září v Hradci Králové, následuje o dva dny později Jihlava a v říjnu tým porotců dorazí do dalších měst.

„Pokud se holky nestihly přihlásit online, ať za námi přijdou rovnou na casting. Na všechny se těšíme,“ doplňuje Simona Krainová. Dívky, které uspějí a dostanou se až do finále, získají nejen zázemí jedné z našich největších a nejstarších modelingových agentur, ale bojovat můžou třeba o byt v luxusní rezidenci v Praze Vinohradech nebo hodinky osázené 86 diamanty.

cast

„Největší devizou naší soutěže je ovšem šance na zahraniční kariéru pro každou z nich. Na finále jsme pozvali zástupce nejprestižnějších agentur z celého světa, takže příležitost zaujmout bude mít každá z top dvanáctky,“ uvedla ředitelka soutěže na závěr.

cast

Foto: Sabina Trojanová

Zdroj TZ

 

 

 

 

 

 

Kontakty

Reklama