.

Simona Krainová ohlásila třetí ročník soutěže Czechoslovak TopModel

Novinky

Simona Krainová ohlásila třetí ročník soutěže Czechoslovak TopModel

V pražském hotelu andelʼs Hotel Prague se uskutečnila tisková konference k zahájení třetího ročníku soutěže Czechoslovak TopModel. Ředitelka soutěže Simona Krainová uvedla, že online registrace byly s předstihem spuštěny už na začátku dubna. „A velmi nás těší, že už za těchto pár týdnů vidíme značný zájem o soutěž,“ uvedla Krainová.

cztm

Soutěž Czechoslovak TopModel 2015 je určena pro dívky od 13 do 19 let vysoké minimálně 174 cm. Probíhá od března do prosince 2015. Vítězka bude vyhlášena v rámci velkého finále v Praze na konci listopadu. Regionální castingy se konají v září a říjnu tohoto roku na celkem 11 místech v České republice a na Slovensku.

odivi

Czechoslovak TopModel letos s castingy opět zavítá do jedenácti měst. Roadshow bude zahájena 11. září v Bratislavě, dále navštíví Hradec Králové (16. 9.), Liberec (18. 9.), Jihlavu (22. 9.), Karlovy Vary (30. 9.), Plzeň (3. 10.), Ostravu (6. 10.), Olomouc (7. 10.), Brno (8. 10.), České Budějovice (14. 10.) a poslední casting se uskuteční 19. října v pražské Galerii Harfa. Semifinále se odehraje 23. října a finále je plánováno na konec listopadu. Více info najdete na www.cztm.cz/

krainova

Modelingová soutěž během předchozích dvou let přinesla agentuře Czechoslovak Models celkem více než 50 nových tváří. „Oba uplynulé ročníky hodnotíme velmi pozitivně. Spolupracujeme s předními světovými agenturami, jejichž zástupci tvoří odbornou porotu, a máme na dívky výborné ohlasy právě od agentů z Paříže, Milána, Londýna, Tokia, Mnichova a dalších,“ uvedla Krainová.

Zdroj fotek: Czechoslovak TopModel

 

   
30.04.2015 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Léthé [*]

    ....tak z toho jsem úplně vodvařenáSml30

    superkarma: 1 01.05.2015, 08:57:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: intimní kosmetika
Anketa: Pečete bábovky?
Jaké hračky kupujete svým vnoučatům?
Anketa pro maminky: Jaké kupujete hračky svým dětem?
Výzkum na téma kašel
Průzkum na téma finanční zajištění

Náš tip

Doporučujeme