Jaký má názor na mimozemskou civilizaci čtenářka s nickem Simič, to se dozvíte v dalším příspěvku. A mimo to se také dozvíte, jak to vidí její syn.

Krásný den,

Tak jsme ve vesmíru sami,nebo ne?Podobných otázek a stovky odpovědí na ně jsem slyšela snad tisíckrát. Někdo holt na mimozemšťany pevně věří,jiný si ťuká na čelo...
Já mám tajemno ráda. Miluju letní večery,kdy sedíme do noci venku a pozorujeme nádhernou stříbrnou oblohu posetou tisíci hvězdami. Sedíme,rozjímáme,přemýšlíme a debatujeme,cože to tam nahoře vlastně je. Nejkrásněji to vystihl můj malý syn,který říká,že mimozemšťani jsou jen ve filmu,aby se lidé mohli bát. Tam nahoře jsou jen hvězdy a na každé z nich sedí dušička zemřelého,která na nás dává pozor,hlídá nás a opatruje.Zjevuje se jen v noci,aby viděla,jak krásně spíme.Tak to vidí můj syn a mně se jeho představa moc líbí.

Já věřím,že zdaleka nejsme ve vesmíru sami.Vesmír je nekonečný,věčný,neprobádaný. Nemusí tam nutně žít veleinteligentní civilizace a vyspělé mimozemské bytosti.Věřím,že vesmír je plný tajemné a silné hmoty,neviditelné a nepopsatelné síly,mohutné energie. Baví mě přemýšlet nad těmito věcmi.Krásně mi to vždycky vyčistí hlavu. Já bych byla pro,vesmír neprozkoumávat.Ať lidé přemýšlí,ať krásně sní,ať mají alespoň nějaké to krásné tajemství,které jim nikdo nevezme-tajemství vesmíru.

Krásný den,vaše Simič.

pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_________________________

Možná je lepší nevědět, než být poté zklamán, ale zvědavost je lidem vlastní a tak bádají. Měli by však možná zůstat jen u toho sezení pod hvězdnou oblohou, aby se pak nebáli.
Děkuji za milý příspěvek a pozdravujte toho malého rozumbradu, říká to hezky :)
Saša

Téma dnešního dne: Jsme ve vesmíru sami?

  • Věříte na mimozemskou civilizaci?
  • Setkali jste se s něčím „nadpřirozeným“, co vás utvrdilo, že tomu tak může být?
  • Jestli věříte, jak si takové mimozemšťany představujete?
  • Pokud nevěříte, proč ne?
  • Máte ráda knihy, filmy a příběhy s touto tématikou?
  • „Pokud by to bylo možné“, chtěla byste se podívat do vesmíru?

Na toto záhadné téma pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme pěkným dárkem, knihou nakladatelství Fragment: Bájná pečeť / Věk magie

kniha

Reklama