.

Simic společně s manželem měli fakt dobré výročí

Vztahy

Simic společně s manželem měli fakt dobré výročí

Čtenářce s nickem Simic a jejímu manželovi se podařilo fakt dobře oslavit výročí. Holt, to musí být oba sympaťáci. Více se dozvíte v téměř neuvěřitelném příspěvku.

Krásný páteční den.

Ráda bych se s vámi podělila o jednu veselou historku na dnešní téma.Je to už sice hodně stará záležitost,ale kdykoliv si na ni vzpomenu,mám úsměv na rtech.

Měli jsme zrovna nějaké to výročí s manželem a můj muž mě pozval na večeři do velmi příjemné a vyhlášené restaurace.(Spíš už nemohl poslouchat ty moje poznámky o tom,že jenom stojím u sporáku,pořád něco vařím a peču,že se to hned sní,zůstane akorát hromada nádobí a kolotoč může začít znovu).A tak zabil dvě mouchy jednou ranou.Vysvobodil mě od plotny a udělal si u mě velké plus,že nezapomněl na výročí.

A tak jsme došli do restaurace,usadili se a vybrali si samé mňamky.Pochutnávali jsme si na výborném jídle a začali si čímdál víc všímat veselé partičky,která seděla o tři stoly dál a evidentně velice dobře se bavila.Za chvilku nám číšník donesl skleničky šampaňského,že je to od pána,který slaví narozeniny a že si s ním prostě musíme připít.Pán už byl teda docela slušně „nasáklý“,zřejmě slavil už od včerejška.Ale přesto jsme pozvedli číše a připili mu na zdraví.

Asi za hodinu manžel zavolal obsluhu,že zaplatí.Pan vrchní přišel ale s tím,že útrata je již zaplacená,že ji uhradil právě ten oslavující pán.Manžela se to dotklo,hned začal tvrdit,že ten chlap mě chce určitě „ojet“,že je to nějaký úchyl,který si nás chce koupit a už v něm viděl sexuálního maniaka či nějakého bestiálního vraha,no scénář hodný hororu..A šli jsme tedy za tím pánem,abychom to nějak vyřešili,že si nepřejeme,aby on,cizí chlap,za nás platil.Jenže s pánem se už nedalo rozumně mluvit,pořád dokolečka opakoval,že mu připomínáme jeho dceru a zetě,kteří žijí v Austrálii a on je skoro nevídá.A že má dnes narozeniny a že si výslovně přeje,abychom byli jeho hosty.A tak jsme se tedy ještě chvilku zdrželi a nakonec to bylo docela fajn.Takže manžel ještě ušetřil a a se šibalským úsměvem se mě ptal,kdy ho pozvu zase někam já!

Simic

pozn. text nebyl redakčně upraven

______________

Tak to je úžasná historka. Až budete zvát svého manžela, dobře vybírejte místo - a kukněte, zda tam nějaký ten oslavenec zase nesedí. Ušetřila byste - třeba na botičky)) Jen pozor na devítky))

Saša

Téma dne 27. května 2011

Tématem dnešního vydání je útrata v restauracích, klubech, kinech, kavárnách, divadlech, zábavách a na řadě dalších míst. Nezajímá nás, kolik utrácíte (to nám může být samozřejmě úplně jedno), ale spíš kdo z vás platí. Jestli častěji vy, nebo váš partner.

 • Jestli vám přijde samozřejmé, že by měl platit muž (a je jedno zda ze svých či společných prostředků, jde o samotný proces placení)
 • Jestli vám je jedno, kdo dá číšníkovi peníze, zda vy, nebo partner
 • Jestli jste zažily nějakou trapnou nebo veselou historku u placení útraty
 • Jestli jste někdy odešly bez zaplacení :)
 • Na jaké krásné místo vás pozval váš partner
 • Jaká byla jeho (či vaše) největší útrata
 • a tak dále, a tak dále... životních příběhů je spousta.

Asi jsem ze staré školy, ale přijde mi divné, abych platila za svého partnera, byť bych na to měla. To bych mu ty peníze raději podstrčila tajně pod stolem a vyhnula se tak pro mě dost nepříjemnému pocitu. A naopak se neochudila o pocit galantnosti ze strany mého partnera.

Možná jste na tom podobně, a nebo také úplně jinak. Vaše příběhy a zkušenosti pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z vás obdrží dáreček - ale tentokrát ne pro sebe, ale pro svého milého - ať už přítele, manžela nebo slušně vychovaného syna, který za dámu zaplatí. :)

pánský dárkový balíček vlasové kosmetiky Attitude

tst

 

   
27.05.2011 - Ona s ním - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

 1. [4] pinokio [*]

  Vy jste mu zase pomohli tím,že jste s ním pokecali.To se taky počítá.Sml58

  superkarma: 0 29.05.2011, 15:34:47
 2. avatar
  [3] *modrá [*]

  Sml67

  superkarma: 0 27.05.2011, 13:20:54
 3. avatar
  [2] enka1 [*]

  Ten pán byl asi opravdu rád. Vdovec po mé nejlepší kamarádce občas něco podobného udělá, děti má ve světě, každé jinde....................

  superkarma: 0 27.05.2011, 13:19:50
 4. avatar
  [1] ToraToraTora [*]

  Sml30Sml30 Ty alespoň připomínáš čísi dceru, já asi připomínám čísi správkyni daní, protože platíme zatím vždy samiSml54

  superkarma: 0 27.05.2011, 12:59:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme