Za dva dny tu máme Silvestra. Bujaré oslavy na konci nového roku a přivítání roku Nového oslavíme každý po svém. A taky s těmi, kteří jsou nám nejbližší. Šestadvacetiletému Romanovi jsou nejbližší hned dvě osoby, které se však vzájemně nemusí.

silvestr

První velkou Romanovou láskou byla Kristýna. Spolužačka ze střední školy, se kterou chodil více než sedm let. Říká se, že po sedmi letech dochází ve vztahu k první krizi, kdy se buď partneři rozejdou, anebo ji zdárně překonají. Roman s Kristýnou ji bohužel nepřekonali. Zjistili, že už se k sobě chovají spíš jako sourozenci než jako milenci. Možná to bylo způsobeno i tím, že to byl u nich u obou první vztah, včetně toho sexuálního. A tak se po vzájemné dohodě rozešli.

Rozešli se v dobrém a často si spolu volají. Roman byl chvilku sám, než poznal o dva roky mladší Šárku, se kterou je asi půl roku. Kristýna ji zkritizovala hned, jak ji uviděla, prý je moc vyzývavá a Roman by si na ni měl dát pozor. Šárka o Romanově bejvalce také ví, má ji zase za moc chytrou a důležitou, která všechno ví a všechno zná. Také už Šárce delší dobu vadí, jak jim pořád leze do zelí. Navíc se o ní Roman zmiňuje víc, než je zdrávo. Vyvrcholilo to tím, když Šárce před nedávnem oznámil, že na oslavu Silvestra pozval přímo k jejich stolu i Kristýnu, prý s nikým nechodí, je sama, a on chce mít kolem sebe lidi, které má rád.

Šárka si je vědoma jejich pevného pouta, které se zřejmě ani rozchodem nepřetrhlo, a tak dala Romanovi nůž na krk: Buď já, nebo ona. Obě tam nebudeme.

Jak myslíte, že tato oslava dopadne?

Čtěte také:

 

 

 

Reklama