Týdenní horoskop pro Berany:

horoscopeMilé příslušnice beraního znamení, pro vás máme jednu univerzální silvestrovskou radu: Držte se trochu zpátky, a to nejen v konzumaci alkoholu. Nebuďte tak hrr, nemusíte být u všeho a nemusíte ani zajišťovat veškerou zábavu, ať se snaží také ostatní. Na Nový rok si odpusťte všechno, co si vyčítáte, uleví se nejenom vám, ale i vašemu okolí. Ať se vám daří!


Týdenní horoskop pro Býky:

horoscopeLetošní Silvestr bude patrně klidnější než ty předchozí, protože vám po tom všem (před)vánočním shonu došla energie... nevadí, nelitujte, konec roku můžete strávit i v teplých ponožkách u televize, hlavně že se budete cítit dobře. Nemusíte nikomu dokazovat, že se umíte bavit, to přece všichni vědí. Nový rok tam klidně také přečkejte, jen pozor na přejídání, ať nemusíte řešit problémy se zažíváním po celý příští rok... vždyť víte, jak na Nový, tak po celý. :)


Týdenní horoskop pro Blížence:horoscope

Ráda byste strávila konec letošního roku bujarými oslavami, ale zdá se, že se vám vaše přání tentokrát nesplní. Nebuďte kvůli tomu rozladěná, veselo může být i v menším počtu lidí, klidně i ve dvou... záleží jen na vás, jaká bude nálada. :) Na Nový rok vyrazte ale mezi lidi určitě, budete v dobrém rozpoložení a budete rozdávat radost. Tak ať vám to vydrží po celý rok. :)


Týdenní horoskop pro Raky:

horoscopePokud jste se rozhodla strávit poslední den roku v jiném než v rodinném prostředí a máte obavy, že to nebude ono, nebojte se, budete nadmíru spokojená. :) Změna vám ale prospěje, ať už bude jakákoli. Toho se držte i na Nový rok, neupínejte se k obvyklým postupům a klidně se vrhněte na experimenty... v čemkoli. Pak vás bude bavit i celý rok 2016!


Týdenní horoskop pro Lvy:

horoscopePoslední den roku nemyslete na nic špatného a užijte si zábavu, tak jako to umíte jen vy. Díky vám bude Silvestr nezapomenutelný pro všechny lidi kolem vás, za což vám budou opravdu vděční. Na Nový rok se vykašlete na předsevzetí, hubnout nepotřebujete a životních změn se v příštím roce dočkáte tak jako tak. :)


Týdenní horoskop pro Panny:

horoscopeNejste zrovna typická partygirl a povinné veselí poslední den roku vás v podstatě odpuzuje. Držte se svých zásad a do ničeho se nenuťte, hlavní je váš vnitřní klid a psychická pohoda. Na Nový rok se ale rozhodně nezavírejte doma a vyrazte ven, nejlépe do přírody, která vás neobyčejně nabije... nechcete přece celý rok 2016 strávit lenošením v posteli. :)


Týdenní horoskop pro Váhy:

horoscopeNenechte se na Silvestra ostatními vyprovokovat k neřízené konzumaci jídla a alkoholu, váš organismus je křehčí a nemusel by to vydržet... nechcete přece strávit Nový rok v posteli, tedy určitě ne nuceně. :) Pokud vás tam zavedou jiné, příjemné úmysly, to je pak jiná! Budete dokonce v nebývalé formě, tak ji využijte! A víte, co se říká: Jak na Nový rok, tak po celý rok. To je slovo do pranice, že? :)


Týdenní horoskop pro Štíry:

horoscopeNedělejte unáhlené závěry a nenechte se do nich nikým nutit! Poslední den roku přece neznamená, že by byl konec světa! Užijte si bezstarostný den a bavte se, neřešte nic zásadního, jinak si pokazíte i start do nového roku. Prvního ledna se nežeňte do žádných adrenalinových zábav, na ty bude dost času později, až budete mít čistou hlavu i test na alkohol. :)


Týdenní horoskop pro Střelce:

horoscopeVypadá to na bouřlivé oslavy konce roku, milé Střelkyně. Máte spoustu energie a chuť se bavit, možná půjde dokonce o mejdan roku, takže vzhůru do toho, ať se práší za kočárem! Pokud se oslavy protáhnout až hluboko do prvního dne roku 2016, nemusíte si nic vyčítat. Říká se přece: Jak na Nový rok, tak po celý rok. Problémy stejně přijdou, proč je řešit právě teď? Tak příjemnou zábavu!


Týdenní horoskop pro Kozorohy:horoscope

Nemáte-li chuť na divoké mejdany, nenuťte se do nich a odmítněte klidně pozvání, nikdo se na vás pro to zlobit nebude. Měla jste náročný rok a chcete ho zakončit v klidu a pohodě, nejlépe s partnerem, dětmi, rodiči, zkrátka s těmi nejbližšími. V kruhu rodinném zůstaňte i na Nový rok a vychutnejte si, jak čas pomalu běží... třeba se trochu toho klidu promítne i do celého následujícího roku 2016. :)

 


Týdenní horoskop pro Vodnáře:

horoscopeLetošní rok pro vás byl v podstatě velmi úspěšný, proto máte chuť ho pořádně oslavit. A proč ne, na Silvestra vám snad nikdo nebude vyčítat, když se pořádně uvolníte. :) Vystříhejte se ale toho, abyste si v alkoholovém opojení s někým vyřizovala účty, dopadlo by to neslavně! Co se týká předsevzetí do nového roku, máme pro vás nápovědu: Uložte si, že omezíte své aktivity pouze na ty, na které máte opravdu čas a energii. Když nebudete konečně sedět jedním zadkem na deseti židlích, uleví se vám i vašim blízkým. :)


Týdenní horoskop pro Ryby:

horoscopeJako vždy, konec roku vás dostane do sentimentální nálady... a proč vlastně ne, nemáte se za co stydět. Navíc - ohlédnete-li se zpět střízlivýma očima, uvidíte za sebou úspěšný rok plný změn, na které si můžete připít. :) Na Nový rok se nezavírejte doma a vyrazte ven, mezi lidi, které máte ráda a kteří vás nabíjí optimismem. Ať vám vydrží po celý následující rok!

 

Reklama