Silvestr je za dveřmi a vy se stále rozhodujete, jak ho strávíte? Máme pro vás pár tipů na ty nejlepší večírky v luxusním prostředí. A nejen v našem hlavním městě...

InterContinental Praha

Milujete styl a hudbu 30. a 40. tých let minulého století? Potom právě pro vás je oslava posledního dne v roce Swing Gala Party, kterou si připravili v legendárním pražském hotelu InterContinental. Restaurace Zlatá Praha má pro vás připravenu 6chodovou večeři doplněnou o ta nejlepší vína. Na panoramatické terase s tím nejlepším výhledem na město, si můžete vychutnat s pohárem šampaňského v ruce půlnoční ohňostroj připravený právě pro vás. Pokud budete mít chuť si zatancovat a ochutnat některé z nejlepších koktejlů, po večeři můžete pokračovat v hotelovém Duke's Bar. Nový rok přivítáte zkrátka opravdu ve velkém stylu.

ccc

Golden Night v Kempinski Hoteli River Park

Hotel Kempinski v Bratislavě připravil pro své hosty přivítání nového roku ve velkém stylu s výjimečnou zábavou a množstvím slastných  potěšení. Mezi kulinářskými specialitami bude například ústřicový bar, kterým vás na nejvychytanější party v měste přivítají. Golden Night Party vás zabaví čtyřmi různými hudebními žánry – v průběhu noci si můžete zatancovat na světoznámé současné hity a také si poslechnout kvalitní jazz. Samozřejmostí je také chill-out zóna pro ty, kteří si chtějí v klidu povyprávět a na chvilku si odpočinout od centra zábavy. Pokud vás zajímá, co vás čeká v roce 2015, můžete využít služby veštkyně. Tak dámy, stačí už jen „nahodit se“, vzít přítele nebo celou partu a užít si nejvychytanější party roku.

bbb

Hotel Baltschug Moskva

Jestli neváháte kvůli poslední noci v roce vycestovat někam dál a užít si novoroční party mimo domov, zkuste Moskvu. Je plná elegance a luxusu a hotel sídlící na náměstí kousek od Kremlu je skutečným mistrem luxusu. V rámci silvestrovské noci nabízí až šest různých „balíčků“. Můžete si vybrat 6chodovou večeři a připít si šampaňským. Ale pokud máte raději soukromí, hotel nabízí také exkluzivní pobyt v luxusním suite ve věžičce a služby podle vašeho přání.

vvv

Pěkné, co říkate?

Reklama