b

Vánoce a štědrovečerní večeři už máme za sebou, ale ještě nás čeká Silvestr. Další příležitost, kdy se můžeme „blýsknout“ a připravit pohoštění pro přátele a známé. Jak prostřít stůl, aby na silvestrovský večer nezapomněli?

Důležitým vodítkem k výzdobě stolu je způsob, jakým budeme konec roku slavit. Bude spíš v kruhu rodinném s večeří a chlebíčky, nebo spíš neformální s přáteli spoustou jednohubek a rozličného „zobání“?

zlata

Ukázka velmi elegantního svátečního stolu pro milovníky klasiky a decentního stylu

Na rozdíl od štědrovečerní tabule, která bývá spíš elegantní, u silvestrovského pohoštění se můžeme trochu „odvázat“. Silvestr snese mnohem víc barev, lesku, různorodých materiálů, ale i mnohem víc extravagance.

V každém případě asi chcete, aby vás hosté pochválili a ocenili váš nápad a originalitu.

Jednou z možností je sázka na barvy a lesk.

stul

Barvy i hodně výrazné třeba na ubrusech, svíčkách a ubrouscích dokážou proměnit váš stůl k nepoznání

V tomto případě se nemusíte bát ani plastu, jednorázového nádobí, balónků, konfet a podobných ozdob, které seženete v každém papírnictví.

Pokud chcete něco neokoukaného, přesto efektního, omezte barevnost na minimum a vyzkoušejte třeba černozlatou kombinaci. Získáte tak neopakovatelnou atmosféru luxusu i ještě k tomu za minimum peněz. Vše od ubrusů, přes pohárky, konfety, girlandy až po svíčky a různé dekorace koupíte opět v papírnictví.

cerna

Černozlatá kombinace je velmi efektní a celou ji můžete pořídit ve speciálních obchodech za pár korun

Velkou výhodou takové „výzdoby“ je, že se nerozbije a po silvestrovské noci ji můžete bez sentimentu vyhodit, takže máte brzy uklizeno.

Což také není k zahození, že?

A co vy, milé čtenářky, míváte nějakou speciální silvestrovskou výzdobu, nebo to nijak neřešíte? Která z těchto inspirací je vám nejbližší. Napište nám

Zdroj foto: facebook moje party.cz,Butlers Ikea,

Čtěte také:

Párty pomocníci nejen pro silvestrovské pohoštění

Silvestr bude ve znamení jednohubek a šumivého vína

 

Reklama