Opět se blíží doba svátků, která s sebou přináší také každoroční obavu z přibývajících kilogramů na své váze. Tradiční bramborový salát, cukroví a obložené chlebíčky se staly již zvyklostí. Pokud chcete letošní oslavy obohatit netradičním způsobem, přináší značka Wasa typ, jak si připravit pohoštění zdravé a přeci chutné. Křehké plátky celozrnných chlebů jsou vyrobeny z žitné mouky, obsahují pro tělo důležitou vlákninu, bílkoviny, vitamíny a karbohydráty. Při zdobení chlebíčků nejrůznějšími ingrediencemi již záleží na uvážení každého, fantazii se meze nekladou.

wasa„Většina z řady celozrnných chlebů Wasa je vyráběna bez použití kvasnic,“ uvádí Martina Vízelková, Product Manager značky Wasa. „Výsledkem této receptury je poté křehčí a tenčí chléb. Ten obsahuje všechny cenné části žitného zrna, které obsahuje celou řadu vitamínů B a ovlivňuje tak hospodaření s energií. Je jednou z nejdůležitějších ingrediencí pro každodenní život. Tak proč je nevyzkoušet jako zdravější variantu třeba při uvítání Nového roku,“ dodává Martina Vízelková.

Chleby Wasa lze připravit i jako slavnostní pohoštění pro přátele. Ať už pro přípravu zvolíte nejrůznější druhy pomazánek, sýrů, uzenin, ovoce či zeleniny, výsledný efekt bude lahodit nejen oku, ale potěší i chuťové pohárky. Jeden plátek chleba má navíc v průměru 35 kalorií. Odpadne tak novoroční předsevzetí redukce váhy.

Wasa Delikatetess je zařazen mezi klasiku v širokém portfoliu celozrnných chlebů značky Wasa. Stoprocentní celozrnný chléb je vyroben z žitné mouky, bohatý na vlákninu, minerály a vitamíny jako například B1 a B2, fosfor, železo, hořčík nebo zinek.

Wasa Delikatess lze zakoupit v balení 270g za MOC 39,90 Kč

Reklama