Reklama

df
Foto: L'Oréal Paris

Chodíte celý rok nenalíčená, nebo jen s minimem make-upu? Právě blížící se Silvestr je vhodnou příležitostí v sobě probudit divokou královnu parketu. Extravagantní líčení je nepostradatelnou součástí party looku.

hb
Foto: L'Oréal Paris

  • Hlavní zásadou každého líčení je bezchybný make-up. Což dokazují slova Margity Skřenkové, Maybelline NY make-up artistky. „Důležitým atributem každého looku je krásná a rozjasněná pleť, které lze docílit prostřednictvím pečlivé hydratace. U zdravé pleti postačí použít lehký korektor a malé množství make-upu. Pudr bude tuto sezonu out, ale mastnější pleti dobře poslouží. Důležité je dbát zejména na vhodný odstín.“

Jak již zmínila Margita, právě rozjasněná pleť je hlavním krokem na cestě za krásnou tváří. Rozjasňovače jsou tedy jednou z nejdůležitějších součástí party líčení. Aplikujte je na vrchní část lícních kostí, špičku nosu a nad horní ret, do oblasti tzv. srdíčka.

mmmds
Master Strobing Stick, Maybelline New York, 250 Kč/ High Beam, Benefit Cosmetics, Sephora, 840 Kč

Nenechte si ujít:

sd
Foto: Urban Decay

  • „Pro odvážnější je tu také trend barevnějších očních stínů – zelená, růžová, fialová, ale především nejrůznější odstíny modré. Spíše než kouřové líčení bude „in“ jedna výrazná barva nanesená přes celé víčko. Velmi svěže působí třeba i světle modrá linka na horním víčku, která působí velmi svěže a vaše oko dokonale rozzáří,“ radí Margita Skřenková.

urbanjl
Full Spectrum, Urban Decay, 1600 Kč/ Oční stíny Quatro, Avon, 179 Kč

dser
Oční stíny Good Luck Trolls, MAC, 490 Kč/ Kajalové oční linky The ONE, Oriflame, 99 Kč

sd
Foto: Urban Decay

  • Pokud přeci jen sáhnete po decentní líčení očí, můžete se „vyřádit“ na rtech. Ty jsou pomyslnou třešničkou na dortu. „Hlavním make-up trendem jsou výrazné, a především matné rtěnky, od červené až po tmavé odstíny. Matné rtěnky vydrží na rtech velmi dlouho a každý look je díky nim mnohem sofistikovanější!“ prozrazuje Margita. Právě tato část obličeje poutá tu největší pozornost, především pánů tvorstva. Nebojte se proto sáhnout i po barvách, které byste za běžných okolností nepoužila. Na novoroční oslavu je vše povoleno.  

nyxrtěnka

Matná rtěnka, NYX, cena k doptání/ Rtěnka Yves Rocher, 199 Kč

sd
Vice LipstickPalette - paleta rtěnek, URBAN DECAY, 1040 Kč

Čtěte také: