.

Silvestr v Londýně

Cestování

Silvestr v Londýně

 

Znáte to. Každý rok přemýšlíte, kam vyrazíte na Silvestra, a nakonec to dopadne tak, že všechny chaty na horách jsou obsazené, restaurace a kluby zarezervované a tak vám nezbude nic jiného, než zůstat doma u „zábavného“ televizního programu.

 

Nízkonákladová letecká společnost easyJet nabízí letenky za skvělé ceny! 

 

A přitom i na poslední chvíli se můžete rozhodnout a strávit poslední dny v roce trošku jinak - třeba v britské metropoli. Představte si, že plujete po Temži, právě odbila půlnoc, nebe se rozsvítilo několika ohňostroji, všichni si připíjejí na šťastný nový rok a zpívají tradiční „Auld lang syne“.

 

A až se probudíte do prvního lednového dne, zajdete se podívat na slavný londýnský průvod, který prochází trasu dlouhou 2,2 míle, vedoucí kolem Parlamentu a paláce Whitehall k Trafalgarskému náměstí a dále po Regent Street k Piccadilly. Tohoto největšího evropského průvodu se ročně účastní na 400 000 diváků. Chcete být mezi nimi i vy? A chcete zažít mnohem víc?

 

Pokud ano, rychle si vyhledejte stránky www.easyjet.com a zarezervujte si letenky. Čím dříve tak učiníte, tím méně zaplatíte. Například, pokud poletíte 30. prosince 2005 a vrátíte se 3. ledna 2006, zaplatíte dnes za zpáteční letenku včetně všech poplatků 4 141 Kč.

 

Přestože jedete hlavně oslavovat, přece jen budete muset být někde ubytovaní. Levné ubytování v Londýně si můžete vyhledat na internetových stránkách  www.hostelworld.com , www.hostelscentral.com nebo www.hostellondon.com.

 

Tak už víte, kde letos budete na Silvestra...?

   
16.12.2005 - Zahraničí - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] evita_ij [*]

  Jééé, to je můj sen slavit Silvestra někde ve velkém městě, miluju Londýn, tak tam anebo třeba v Paříži, tam jsem nikdy nebyla..... hmmmmm

  Tak snad se to JEDNOU splní

  superkarma: 0 16.12.2005, 16:02:07
 2. avatar
  [3] Kayty [*]

  hmm, když to srovnám s tím mým Silvestrem v Londýně ... Byla jsem tam rok po útoku na USA a těšila jsem se na super ohňostroj a spousty lidí, atmosféru. Jenomže ono nic. Na velkoplošné obrazovce byly záběry jak šly oslavy ve světě, super podívaná. Pak v Londýně přišla půlnoc, odbil Big Ben a ohňostroj žádný. Jen pár nadšenců odpalovalo svoje rachejtle. Popřáli jsme si (se všemi okolo) a šli slavit domů. Škoda, že se to tehdy nepovedlo.

  superkarma: 0 16.12.2005, 11:28:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme