Kdo chce prožít opravdu vydařenou oslavu Silvestra, ženskou nechte doma a vyrazte ven! Jí to nevadí! Ty slepice jsou nejspokojenější, když mají jejich děti utřený nudle u nosu, vyčištěný zuby a ony jako kvočny kolem nich večer lítají, donášejí mlíko do postele a čtou jim pohádku. Na chlapa přitom kašlou, když chcete podat lahváče k televizi nebo k němu nakrájet nějakej kabanos s cibulí, abyste na to čekali půl hodiny.

Na Silvestra ji mezi lidi rozhodně neberte! Ona se zabaví u televize, možná trochu pobrečí, ale to vám může být ukradený. Vy už budete sedět mezi svými a chlastat jako duha. Představte si, že by tam byla s vámi. Ty kyselý ksichty, že jste si dali dalšího panáka. A určitě by se nezasmála ani jednomu vtipu, ani jedné legraci, co by vaši kámoši vymysleli. Seděla by tam - křečovitá, zakaboněná a jedovatá a zkazila by zábavu úplně všem.

Jediný, kdo tenhle problém vykoumal, jsou Arabové. Ten jejich Mohamed to měl dobře spočítaný. Ženská má bejt doma, makat a nevotravovat. Když už s sebou ven, pět kroků za váma a zabalená do hadru, aby ji nikdo neviděl. Vyřeší se tím všechno. Za tu hnusnou se nemusíte stydět, hezkou vám nikdo nevočumuje. Tam v Arábii ženský dělají jen to, co jim muž dovolí. Samy nesmí ani nakoupit, dokonce tam mají prej domy rozdělený na mužskou a ženskou část. Chlap tu svou babu navštíví, jen když to na něj přijde, a dokonce ho nevotravujou ani haranti. Ty jsou s ženskýma, takže když nemáte chuť, prostě je nevidíte. Špatný je jen to, že Arabové nechlastají. Ale to by u nás neprošlo. V českým koránu by byl chlast povinnej denně! U nás není to vedro, co tam, musí se pít na zahřátí, no ne?

A na Silvestra dvojnásob. Co by to bylo za Novej rok bez vopice na zádech? Takže si to užijte, ale hlavně bez bab. Ty ať sedí doma, vaří na ráno slepičí polívku, chystají paralen na hlavu a studenej obklad. Od toho je přece máte, ne?

Jak dnes budete slavit Silvestra?

Reklama