Domácnost

Silný proti skvrnám, citlivý k vaší pokožce

Nic není tak blízké naší pokožce jako naše oblečení. V současné době, kdy je téměř v každé rodině alespoň jeden člen s citlivou pokožkou, je důležité se ujistit, že prací prostředky jsou šetrné k pokožce a zároveň účinné v praní prádla. To je důvod, proč odborníci z firmy Henkel znovu vylepšili řadu pracích prostředků Persil Sensitive.

Ta nyní kombinuje vlastnosti přírodního mýdla a vůni mandlového mléka pro dokonalou čistotu prádla a jemnost k citlivé pokožce.  K dosavadní nabídce pracího prášku a gelu nově přibyly i Persil Sensitive Duo-Caps – dvoukomorové předdávkované kapsle s přírodním mýdlem, jejichž použití je maximálně jednoduché.

Nová řada Persil Sensitive s  přírodním mýdlem a s vůní mandlového mléka je vhodná pro jemnou pokožku miminek a malých dětí, pro dospělé s citlivou pokožkou i pro alergiky. To potvrzuje i získané doporučení Evropského centra pro výzkum alergií (ECARF). „ECARF je celoevropský neziskový institut, který pomoci vědeckých výzkumných technik zjišťuje, zda jsou výrobky vhodné pro alergiky. Test inovovaných prášků a gelů Persil Sensitive ukázal velmi dobrou snášenlivost lidmi s alergiemi,“ doplňuje Petr Bezányi, manažer marketingu divize Prací a čisticí prostředky Henkel ČR.

Prací prostředky Persil Sensitive  jsou vhodné pro bílé i barevné prádlo a jsou účinné i při nízkých teplotách už od 20°C, což umožňuje značnou úsporu energie. Jsou tedy šetrné nejen k  pokožce, ale i k životnímu prostředí.

Nová vylepšená řada zahrnuje Persil Sensitive gel pro dokonalé odstranění skvrn a snadné předpírání nebo ruční praní, Persil Sensitive prášek zvlášť silný na odolné skvrny a nové gelové kapsle Persil Sensitive Duo-Caps s pohodlným dávkováním.

Persil Sensitive Duo-Caps

Inovativní dvoukomorové kapsle Duo-Caps vznikly nejnovější špičkovou výrobní technologií a nabízejí kombinaci tekutého odstraňovače skvrn a složek rozjasňující prádlo, a to vše vhodné pro citlivou pokožku a předpřipravené k použití v jedné prací kapsli. Speciální účinné složky jsou rozděleny do dvou jednotlivých komor a zůstávají plně chráněny fólií až do chvíle, kdy se rozpustí v pračce. V tom okamžiku se stávají vysoce aktivními a zajišťují optimální prací výkon při teplotě od 20°C až do 95°C.

Persil Sensitive

SilanPraní s Persil Sensitive Duo-Caps už nemůže být jednodušší. Dejte předdávkovanou kapsli do bubnu pračky, vložte prádlo, vyberte svůj oblíbený prací cyklus a je to! Kapsle Persil Sensitive se rozpouští okamžitě po zahájení pracího cyklu a uvolňují svou prací sílu přímo do vašeho prádla. Fólie kapslí je nejen 100% rozpustná ve vodě, ale také 100% biologicky odbouratelná. Díky tomu jsou Persil Sensitive Duo-Caps šetrné i k životnímu prostředí.

Díky nové vylepšené řadě Persil Sensitive od společnosti Henkel se rodiny mohou spolehnout na to, že jejich prádlo bude perfektně čísté a zároveň šetrné i k té nejcitlivější pokožce.

Aviváže Silan Sensitive – pro další dávku jemnosti

K pracím prostředkům Persil Sensitive si pořiďte aviváž Silan Sensitive s inovovanou recepturou, která zajistí, aby prádlo bylo měkké a jemné na dotek. K dispozici jsou dvě varianty – základní a s vůní Aloe Vera a mandlového mléka. Aviváže Silan Sensitive jsou vhodné jak pro jemnou pokožku miminek a malých dětí, tak pro osoby s citlivou pokožkou a alergiky, což potvrzuje i pečeť Evropského centra pro výzkum alergií (ECARF).

   
25.07.2016 - Úklid - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Jandywoman [*]

  Zrovna teď mám Persil-kapsle a jsem moc spokojená.

  superkarma: 0 25.07.2016, 18:01:21
 2. [5] Andreadornova [*]

  Sml67 používám taky

  superkarma: 0 25.07.2016, 14:25:55
 3. avatar
  [4] vladka321 [*]

  Hanula — #1Mám podobnou mánii Sml30

  superkarma: 0 25.07.2016, 11:41:56
 4. avatar
  [3] metro84 [*]

  mám teď Persil na bílé a na barevné v těch kapslích. nevím, jestli bych ještě koupila Persil, přijde mi, že lépe mi vypral DenkMit, nebo tak nějak - z DMka, také mají variantu Sensitive a dokonce bez parfemace.

  superkarma: 0 25.07.2016, 10:15:28
 5. [2] bobani [*]

  střídám je

  superkarma: 0 25.07.2016, 09:00:54
 6. avatar
  [1] Hanula [*]

  Sml16hm - jsem ujetá na pracích práškách - pořád něco kupujiSml22

  1. na komentář reaguje vladka321 — #4
  superkarma: 0 25.07.2016, 08:44:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme