Nyní je čas rozloučit se s namáhavým a časově náročným mytím nádobí! Společnost Henkel představuje novou řadu Pur Power Double Decruster - inovativní produkt na ruční mytí, který vaše nádobí zbaví mastnoty, zbytků škrobu nebo připálenin.

Nový Pur Power Double Decruster přináší nejen silnější složení proti mastnotě, ale také dva aktivní enzymy odstraňující připáleniny a škrobové skvrny. Díky aminoxidům má Pur Double Decruster silnější odmašťovací schopnosti. Dokonale si poradí se zbytky škrobu, jako je rýže, těstoviny nebo zbytky brambor.

pur

purNové složení zajišťuje doposud nejlepší výsledky při odstraňování připálenin jako jsou ty od vajec, mléka nebo masa, které spotřebitelé považují za nejobtížnější.

Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí a zanechá po sobě jen čisté a lesklé nádobí. Nechte nový Pur Power Double Decruster, aby se postaral o vaše špinavé nádobí a získejte tak více času pro sebe. Pur Power Double Decruster najdete ve čtyřech voňavých variantách: Lemon, Lavender, Apple a Grapefruit&Cherry.

K dispozici je za doporučené maloobchodní ceny: 49,90 Kč (900ml).

Reklama