Reklama

S podzimním počasím, s nízkými teplotami přichází neoblíbená onemocnění, které zažil každý z nás. Nachlazení, ucpaný nos, bolest v krku, horečka či dokonce chřipka. Pokud se do takového stavu dostaneme, je nám nejlépe, pokud si můžeme lehnout do postele, pít horký čaj a relaxovat. Aby se nám rychleji udělalo lépe, je dobré se spolehnout na léky, které nám s tím pomohou.

Chceme vám doporučit tři osvědčené léky, jež řeší neduhy podzimu - kašel, bolest v krku a samotnou chřipku. Protože většinou se ke kašli přidá i bolest v krku nebo chřipka, můžete všechny tři zkombinovat.

Škrábe vás v krku, máte pocit, že na vás něco leze? Cítíte bolest při polykání? Vsaďte na Septofort
Vyžene vám bolest z krku!

walmarkSeptofort je vyráběn ve formě pastilek s příchutí máty na desinfekci dutiny ústní a krku. Je účinný proti širokému spektru bakterií i virů, které zabíjí a zabraňuje jejich dalšímu množení. Neobsahuje cukr, je vhodný i pro diabetiky. Septofort léčí infekce dutiny ústní a horních cest dýchacích (afty, záněty dásní, jazyka, nosohltanu, stavy po operacích v dutině ústní nebo krku, po extrakcích zubů, eroze ústní sliznice různého původu apod.). Pokud vás tedy bolí v krku, vyzkoušejte ho.
Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje chlorhexidin.

Trápí vás dráždivý, nepříjemný kašel? Vyzkoušejte Stopex!

walmarkLéčí suchý, dráždivý a obtížně ztišitelný kašel
Kašel
patří mezi jedno z nejčastějších onemocnění. Jde vlastně o obranu dýchacích cest, které se snaží zůstat průchodné.
Suchý, dráždivý kašel provází převážně onemocnění horních cest dýchacích. Může vznikat v každém úseku dýchacích cest na začátku zánětu nebo v důsledku jakéhokoliv jiného dráždění. Tento typ kašle bývá velmi vysilující. Podráždění, které způsobuje, vede často k bolestem v krku, chrapotu, bolesti při mluvení apod.
Na rozdíl od vlhkého kašle, je tento kašel neproduktivní - nedochází k uvolňování hlenu a tento kašel je tudíž nežádoucí a naopak velmi obtěžuje pacienta.
Suchý kašel je proto vhodné tlumit léky tzv. antitusiky. Cílem antitusik je tento kašel tišit a poskytnout pacientovi potřebnou úlevu. Proto vám chceme doporučit Stopex.
Stopex navíc účinkuje rychle a jedna tablety působí až 6 hodin. Malé tablety jsou snadno polykatelné a můžete si je sebou vzít i do kabelky.

Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje dextromethorfan.

Trigrip je účinným pomocníkem, když vás přepadne chřipka.

Rychle pomůže, chřipku přemůže!

  • walmarkTlumí bolest hlavy, kloubů a svalů
  • Snižuje horečku
  • Uvolňuje ucpaný nos

Chřipky a nachlazení jsou typické především pro sychravé období podzimu, jara a pro chladné zimní měsíce. Organizmus je v tomto období oslaben, přecházení z teplých prostor na studený venkovní vzduch vede k oslabení schopnosti sliznic vypořádat se s infekcí.
Příznaky chřipky a nemocí z nachlazení jsou různorodé. Trigrip účinně a rychle bojuje s více projevy chřipky a nachlazení najednou.
Hlavní účinná látka Paracetamol se dobře vstřebává z trávicího ústrojí a vede k poklesu zvýšené tělesné teploty a k útlumu bolesti hlavy, svalů, kloubů a bolesti v krku. Účinky paracetamolu jsou posilovány obsahem kofeinu, který má zároveň mírně povzbuzující účinky. Kyselina askorbová (vitamin C) zvyšuje obranyschopnost organizmu vůči infekci a tím podporuje účinky paracetamolu při léčbě příznaků chřipky a nemocí z nachlazení. Chlorfenamin snižuje otok sliznic nosu a dýchacích cest, zabraňuje zvýšené sekreci hlenu, a tím zmírňuje průběh onemocnění.

Upozornění - všechny tři přípravky jsou lékem pro vnitřní užití, můžete si je koupit jako volně prodejný lék ve všech lékárnách.
Lék pro vnitřní užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci
Více na www.walmark.cz.