Domácnost

Šikovný a lehký pomocník pro dokonalý trávník

Nový Gardena akumulátorový trimmer ComfortCut Li-18/23R je velmi lehký, zaručena je tak snadná manipulace. Vhodný je pro vyžínání dlouhých okrajů trávníků a těžce přístupných oblastí. Vyměnitelný lithium-iontový akumulátor poskytuje silný a dlouhotrvající výkon. S výkonem 18 V / 2.0 Ah může akumulátor pracovat až 50 minut. Systém RotorCut se stará o přesné výsledky sekání a snižuje hladinu hluku.

Gardena

Nastavení úhlu sekací hlavy (otočení strunové hlavy o 90°) usnadňuje sekání na těžce přístupných místech, např. na terasách, pod zahradní lavičkou, pod trampolínou nebo okolo záhonů – sekat můžete i ve vodorovné poloze pomocí integrovaných vodících koleček.

Gardena

GardenaVelmi pohodlnou práci umožňuje extra dlouhá a snadno nastavitelná rukojeť. Teleskopická násada umožňuje přizpůsobit přístroj vaší tělesné výšce. Individuálním nastavením přesně podle svých potřeb si zajistíte pohodlnou a ergonomickou pracovní pozici.

 

Nemusíte se ani bát, že poškodíte při vyžínání nějakou kytičku. Rostliny jsou chráněny na trimmeru krytem. V závislosti na pracovní situaci může být tato ochrana snadno natočena na stranu.

Více o vyžínačích Gardena na www.gardena.cz.

 

   
13.05.2014 - Zahrada a květiny - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme