pritt

Nový školní rok je opět tady. Kromě klasických sešitů, zápisníků, penálů nebo dokonce nové tašky budou naše děti potřebovat i něco na výtvarnou výchovu. Své skvělé nápady mohou snadno realizovat s šikovnými pomocníky značky Pritt.

Lepicí tyčinka Pritt by neměla chybět v žádné školní brašně. Děti ji používají již od roku 1969, kdy Pritt vymyslel první lepicí tyčinku v historii. Inspiroval se dámskou rtěnkou a vytvořil revoluční systém pro pohodlné lepení založený na otáčení dnem tyčinky, který funguje dodnes. Děti ji velice rády používají na lepení různých druhů papíru, protože lepidlo se neroztéká, nanáší se hladce a práce s ním je čistá a velice snadná. Z tohoto důvodu je vhodná i pro menší děti. Navíc díky speciálnímu vzduchotěsnému uzávěru tyčinka nevysychá.

Děti se často stávají malými výtvarníky a pracují nejen s papírem, ale také s látkami či dřevem. Pro takové případy se hodí Pritt Školák. Praktická stěrka umožňuje čisté a přesné nanášení. Pritt Školák je víceúčelové lepidlo, které se hodí na různé výtvory. Příkladem mohou být úžasné pohádkové postavičky, které děti vytvářely jako součást soutěže Pořiď si Prittele, která proběhla v ČR v tomto roce.

Hurvinek

Děti velmi rády tvoří i jiné věci, dělají si poznámky do knížek atd. Když potřebují něco opravit, je zde pomocník v podobě MicroRolly Pritt. Korekční roller tak malý, že se vejde nejen do penálu, ale i do každé kapsy, přesto velmi výkonný. Děti s ním snadno opraví i drobné chyby.

prittSvá výtvarná díla děti rády vystavují. Nemusí ale hned používat špendlíky nebo napínáčky, stačí si pořídit lepicí gumu Pritt. Malé čtverečky lepicí gumy Pritt připevní jejich výtvory na stěnu, okno, dveře, nebo všude tam, kam potřebují. Lepicí gumu oceníte nejen ve škole, v kanceláři, ale i doma. Snadno se sundává a můžete obrázky střídat, aniž použijete špendlíky nebo lepicí pásku.

Všechna lepidla Pritt pro děti jsou bezpečná a jsou vytvořena právě s ohledem na děti. Škola je s Prittem prostě zábava.

Více na www.pritt.cz.

lupa

Reklama