Novinky

Šiklův mlýn roztančil Taneční festival

Tato sobota patřila všem milovníkům tance a westernu. Jako již tradičně každý rok se sjely do Šiklova mlýna desítky tanečníků z celé republiky ale i ze zahraničí.

Sobotní mimořádná akce pod názvem „Taneční festival“ velkolepě uzavřela celotýdenní kurz country tanců „Americký týden“.

west

Velký den to byl právě i pro tyto účastníky kurzu, pro které bylo vystoupení před diváky nabitou tribunou vyvrcholením celotýdenního pobytu.

tanec

Tančil se line dance, klasické americké country, clogging nebo square dance, který se tancuje ve čtverylkách na jednoduchou anglickou nápovědu.

hudba

Snad každý příznivec westernu se pak nemohl dočkat 18. hodiny a 30. minuty, kdy městečko navštívil samotný představitel hlavní role v nejlepším českém westernu Karel Fiala alias Limonádový Joe. Sám se pak i zúčastnil a ztvárnil hlavní roli ve večerní crazy show Westernové nebe. Návštěvníci si také mohli odnést fotografii či podpis této známé legendy. Program v amfiteátru byl uzavřen krásným velkolepým ohňostrojem.

Více informací na www.sikland.cz

 

Zdroj: tisková zpráva http://www.protext.cz.

Foto zdroj: ČTK

 

 

 

   
21.07.2014 - Redakční novinky - autor: Hana Novotná

Komentáře:

  1. [2] mechanik [*]

    kdo miluje western,bude nadšený

    superkarma: 0 21.07.2014, 12:57:10
  2. [1] libuno [*]

    Moje sestra tam shodou okolností byla s manželem a vnučkou celý minulý týden. Moc se jim vydařilo počasí. Zatím jsem s ní nehovořila, nevím, jaké zážitky si odsud odvezla.

    superkarma: 0 21.07.2014, 11:41:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme