Zdraví

Signal zjistil, podle čeho nakupujeme zubní kartáčky a pasty

Průzkum odhalil také, že až 44 % Čechů si čistí zuby před snídaní a 5% skupina si zuby ráno dokonce nečistí vůbec. Značka svou aktuální kampaní „Signál rodičům“protopřipomíná, jak je důležité pravidelné čištění zubů alespoň 2x denně. Osvětu o ústní hygieně Signal rozšiřuje i v rámci podpory Světového dne ústního zdraví pořádaného Českou stomatologickou komorou, který se bude konat 20. března.

Signal

Podle průzkumu klademe při volbě zubní pasty v 77 % důraz na její účinek, který preferujeme před cenou (59 %), značkou (44 %) či akcí s produktem spojenou (43 %). Respondenti ve věku 54-65 let považují za důležitýléčivý účinek (86 %), zatímco skupina do 26 let při výběru pasty zohledňuje nejvíce její bělící efekt (62 %). Téměř třetina respondentů žijících v rodině s dětmi připustila, že si s nimi nečistí zuby. „Správná péče o chrup od útlého věku předchází pozdějším nepříjemnostem, které mohou vyžadovat náročnější stomatologické ošetření. Proto chce značka Signalnejen kampaní Signál rodičům, ale také partnerstvím v rámci Světového dne ústního zdraví zdůraznit, jak důležité je nezanedbávat čištění zubů ráno ani večer, a to jak u dětí, tak dospělých,“ říká Lenka Křížová, Brand BuildingManager značky Signal.Signal

Kampaň podporuje speciální onlinová soutěž zaměřená na kreativní a originální signály, jež děti svým rodičům mohou dát, aby si nezapomněli vyčistit zuby ráno ani večer. Rodinný dárkový balíček Signal v hodnotě 2 000 Kč má možnost vyhrát každý, kdo odešle fotografii signálůdětí rodičům na oficiální portálwww.signal-rodicum.cz.

Čištění zubů 2x denně, a především po jídle doporučuje i odborník MUDr. David Kadlec: „Čištění zubů ráno a večer je opravdu minimum, které bychom měli pro svůj chrup udělat. Důležité však je, aby čištění bylo důkladné. Zuby je nutné čistit ze všech plošek, zejména v místě přechodu v dáseň, a neměli bychom zapomenout na mezizubní prostor použitím zubní nitě a mezizubního kartáčku.““Pacientům doporučuji čistění zubů po snídani. Je jistě efektivnější použít kartáček po jídle, kdy na zubech ulpívají třeba i jen velmi malé zbytky potravy, které se stávají zdrojem energie pro bakterie,” uzavřel stomatolog.Česká stomatologická komora připravila na 20. března společně se svými partnery, včetně značky Signal, Světový den ústního zdraví. V rámci podpůrných aktivit prezentuje patero správných návyků ústní hygieny a stravování.

   
20.02.2015 - Zuby - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [2] murat [*]

  ta anketa je nějaká otočená nebo co Sml30

  superkarma: 0 08.04.2015, 09:45:49
 2. avatar
  [1] ehornych [*]

  Popravdě ani mě nikdy nenapadlo čistit si zuby před snídaní, asi to je tím, že snídám. A před snídaní si zuby asi čistí ti, kdo odchází ráno bez snídaně. Večer po večeři je snad samozřejmost, někdy i po obědě, ale to není pravidlem. Ale zuby stejně nic moc Sml80. A kartáček vybírám ne podle značky ale podle tvrdosti.

  superkarma: 0 20.02.2015, 16:27:16

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme