Mějte jasný přehled

Správná rozhodnutí vyžadují přesné informace. Pokud chcete mít jasný přehled o spotřebě energie při vaření, budete nadšeni novou indukční deskou Siemens EH 675FB17E. Díky prvnímu displeji s ukazatelem spotřeby energie ihned na varné desce po dovaření zjistíte, kolik elektřiny jste opravdu spotřebovali. To vás naučí vařit úsporněji a udržovat nastavení teploty během vaření co nejvíce stabilní. S novými funkcemi bude navíc obsluha varné desky mnohem jednodušší.

Siemens

Indukční varná deska Siemens EH 675FB17E je na trhu průkopníkem. Kromě toho, že disponuje novými užitečnými funkcemi, které výrazně zjednodušují její samotné použití, nabízí varná deska novinku, kterou ocení především ti, kteří chtějí mít jasný přehled o spotřebované energii. Na displeji varné desky Siemens EH 675FB17E nově naleznete ukazatel spotřeby energie, který po každém vaření zobrazí přesné informace o tom, kolik elektrické energie bylo od začátku vaření do vypnutí varné desky spotřebováno. Díky této funkci můžete vařit úsporněji, a ušetřit tak i svou peněženku. Zkuste například uvařit jídlo s poklicemi a bez nich a na první pohled uvidíte rozdíl…

Nastartujte rychle díky funkci quickStart

Indukční varná deska Siemens EH 675FB17E se ovládá pomocí inovativního systému touchSlider, který nyní nabízí výrazně více funkcí než dříve. S funkcí quickStart můžete začít ihned vařit - stačí aktivovat hlavní spínač, na keramickou desku položit hrnec a senzory automaticky zjistí jeho polohu. Na displeji se okamžitě zobrazí aktivní varná zóna, na které pak stačí už jen lehkým stisknutím nastavit požadovaný výkon, podobně jako na touchpadu notebooku. Jemně pohybujte prstem po teplotní stupnici touchSlider a nastavte požadovaný stupeň. Dotykem na konkrétní body stupnice si potřebné nastavení můžete zvolit přímo. Teplo lze regulovat v půlstupňových krocích až k maximálnímu výkonu 9 – celkem tedy můžete nastavit sedmnáct stupňů výkonu.

S funkcí reStart je vše opět v pořádku

Dalším zjednodušením obsluhy varné desky je funkce reStart. Pokud dojde k náhodnému vypnutí varné desky, zajistí funkce reStart obnovení veškerého předchozího nastavení. To se může hodit například tehdy, když při vaření těstovin přeteče z hrnce voda a kontaktem s hlavním spínačem deaktivuje celou varnou desku. Pokud se poté do čtyř sekund lehce dotknete senzoru reStart, vše vrátíte do stavu, který byl nastaven před přerušením. Všechny varné zóny se vrátí ke zvolenému nastavení, dokonce i timer bude dále počítat minuty, jako by se nic nestalo.

Indukční varné desky Siemens nabízejí úsporné, rychlé a bezpečné vaření, jednoduše se ovládají, snadno se čistí a nyní navíc díky ukazateli spotřeby energie poskytují jasný přehled o tom, kolik energie při jejich použití během vaření spotřebujete. Jednou z novinek z širokého portfolia nových varných desek s inovativními funkcemi a ukazatelem spotřeby energie je také sklokeramická indukční varná deska Siemens EH 675FB17E.

Sklokeramická indukční varná deska Siemens EH 675FB17E, 60 cm

Fazetový design

Cena: 25.690 Kč*

* Doporučená maloobchodní cena výrobce. Tato cena je pouze orientační, konečnou cenu produktu stanoví jednotliví prodejci.

Reklama