Zajímavý životní příběh zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Jane1. Je to dnes poslední čtenářské vyprávění k tématu. Záhy se dozvíte, které z vás, přispěvatele, jsem dnes odměnil...

Poslední příspěvek k dnešnímu tématu si můžete přečíst od čtenářka Jane1...


vanoce

Vánoce jsou za rohem.
A zase budeme smažit, vařit, obalovat kapra nebo klobásy a potom si pochutnávat v kruhu rodiny na štědrovečerní večeři.

vanoce

Vánoční svátky jsou krásné hlavně pro děti, které ještě věří na Ježíška a těší se na dárky. Pro rodiče je to shon a stres. V mém případě to bylo tak, že mi kdysi zemřela maminka právě před vánočními svátky a tak jsem rok co rok vánoce neměla ráda. Slavila jsem je se synem to ano, ale... Tento rok budu opět se synem sama, jsme taková malá neúplná rodina, i když každý bydlí jinde a rodina má být pospolu. Vnoučata zatím nejsou a tak už po několikáté máme jen vánoční výzdobu, větvičky a tak, ale stromek se v obývacím pokoji netyčí. Vánoční dárky už mám zabalené, jen zbytek nákupu provedu na poslední chvíli, protože mne štve nával zákazníků v prodejnách, kteří nekoukají nalevo ani napravo a pletou se do cesty. Mám prostě ráda prostor. Dokonce jsem u pokladny zapomněla roli vánočního papíru jenom proto, že jsem platila kartou a jedna paní s vnučkou mi skoro neumožnily přístup ke krabičce, kam se zasouvá platební karta. Samozřejmě to není katastrofa, koupil se jiný vánoční papír, všude ho mají dostatek. Jinak, na televizi moc nekoukám, protože se pořady hodně opakují nebo jich je až příliš. Hodně z toho člověk už viděl. Škoda jen, že při vykouknutí z okna počasí nepřipomíná vánoční čas, ale kdo ví, třeba i sníh napadne?

vanoce

Přeji celé redakce a všem uživatelkám krásné prožití vánočních svátků, hodně pohody a překvapení při rozbalování dárků. Těm, co mají nějaký smutek nebo jsou osamoceni přeji, aby jim slziček moc neukáplo, aby si našli nějakou milou vzpomínku, která jim vykouzlí úsměv na tváři.

Jane1

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 21. 12. 2011: Negativa Vánoc

PRÍSPĚVKY K TOMUTO TÉMATU JIŽ NEPOSÍLEJTE.

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo, milé čtenářky. A přišlo jich skutečně velké množství. Pokusím se vydat všechny. Až vydám poslední, tak se dozvíte, které čtenářky získaly slíbené odměny. Tedy odporně zelený dárek od AVONU (pro jednu z přispěvatelek) a 2.540 prémiových bodů do naší Šťastné vánoční soutěže, rozdělených mezi několik přispěvatelek.

  • Šťastná vánoční soutěž: MVS 2011

avon

Reklama