Shodnete se například na barvě stěn, na typu sedačky, na tom, zda pokryjete zem plovoucí podlahou, nebo kobercem? Taková souhra ohledně zařízení rodinného hnízda je opravdu vzácná. Pokud ji doma máte, važte si jí.

Bílé nebo barevné?

Tato otázka se týká barev stěn a doma ji řešíme právě teď. Přestěhovali jsme se do nového, kde jsou všechny stěny bílé. Je to dobře, ať si nový obyvatel vymaluje, jak chce. A jsme u toho: jak chce. Můj manžel totiž nechce. Prý se mu bílé stěny líbí a nechce to mít doma jako v cirkuse. Zajímavé, že v minulém bydlišti jsme měli stěny barevné a líbilo se mu to. Ovšem tchyně teď nedávno malovala všechno na bílo, podle ní je to prý praktické. Takže v tom je zakopaný pes.
Každopádně jen co manžel na den, dva, odjede, vrhnu se do barev, stejně si toho nakonec ani nevšimne. :)

furniture

Sedačka

A ještě jeden příběh do placu. Sedačka. Tak kvůli té jsme se málem rozvedli. Já jsem chtěla rohovou, on klasiku se dvěma křesly. Já chtěla barevnou, on jednobarevnou. Několikrát jsme se jeli na sedačky podívat, pokaždé jsme se bezúspěšně vrátili. Nakonec jsem našla spojence v dětech. Byli jsme na něj už tři, tak povolil. Dnes mě pomalu na sedačku, která se mu vůbec, ale vůbec nelíbila… ani nepustí. A samozřejmě všechny návštěvy si vyslechnou, jakou „vybral“ pěknou sedačku.

A tak bych mohla pokračovat. Koberec nebo plovoučku? Kuchyňský stůl kulatý nebo hranatý? Kuchyňskou linku prosklenou nebo bez skel?

Muži, nebojte se, útulný domov je přece vizitkou ženy, a věřte, že nám záleží na tom, abychom se tam cítili dobře všichni.  

A jak to chodí u vás milé Ženy-in?

Téma dnešního dne: Shodnete se se svým partnerem na zařízení bytu?

Ať už ano, či ne, napište nám o tom.
A přidejte i historku, ohledně čeho jste se nejvíc nepohodli, a naopak, u čeho jste se napoprvé vzácně shodli.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme pěkným dárkem: knihou nakladatelství Ikar: Tajemství lásky a sprchových gelem Radox.

radoxx

Reklama