Domácnost

Shodnete se s partnerem na zařízení vašeho bytu?

Shodnete se například na barvě stěn, na typu sedačky, na tom, zda pokryjete zem plovoucí podlahou, nebo kobercem? Taková souhra ohledně zařízení rodinného hnízda je opravdu vzácná. Pokud ji doma máte, važte si jí.

Bílé nebo barevné?

Tato otázka se týká barev stěn a doma ji řešíme právě teď. Přestěhovali jsme se do nového, kde jsou všechny stěny bílé. Je to dobře, ať si nový obyvatel vymaluje, jak chce. A jsme u toho: jak chce. Můj manžel totiž nechce. Prý se mu bílé stěny líbí a nechce to mít doma jako v cirkuse. Zajímavé, že v minulém bydlišti jsme měli stěny barevné a líbilo se mu to. Ovšem tchyně teď nedávno malovala všechno na bílo, podle ní je to prý praktické. Takže v tom je zakopaný pes.
Každopádně jen co manžel na den, dva, odjede, vrhnu se do barev, stejně si toho nakonec ani nevšimne. :)

furniture

Sedačka

A ještě jeden příběh do placu. Sedačka. Tak kvůli té jsme se málem rozvedli. Já jsem chtěla rohovou, on klasiku se dvěma křesly. Já chtěla barevnou, on jednobarevnou. Několikrát jsme se jeli na sedačky podívat, pokaždé jsme se bezúspěšně vrátili. Nakonec jsem našla spojence v dětech. Byli jsme na něj už tři, tak povolil. Dnes mě pomalu na sedačku, která se mu vůbec, ale vůbec nelíbila… ani nepustí. A samozřejmě všechny návštěvy si vyslechnou, jakou „vybral“ pěknou sedačku.

A tak bych mohla pokračovat. Koberec nebo plovoučku? Kuchyňský stůl kulatý nebo hranatý? Kuchyňskou linku prosklenou nebo bez skel?

Muži, nebojte se, útulný domov je přece vizitkou ženy, a věřte, že nám záleží na tom, abychom se tam cítili dobře všichni.  

A jak to chodí u vás milé Ženy-in?

Téma dnešního dne: Shodnete se se svým partnerem na zařízení bytu?

Ať už ano, či ne, napište nám o tom.
A přidejte i historku, ohledně čeho jste se nejvíc nepohodli, a naopak, u čeho jste se napoprvé vzácně shodli.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme pěkným dárkem: knihou nakladatelství Ikar: Tajemství lásky a sprchových gelem Radox.

radoxx

   
14.10.2013 - Dům a byt - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

 1. [8] karkolka [*]

  občas ano,občas né

  superkarma: 0 22.10.2013, 21:32:31
 2. avatar
  [7] Altamora [*]

  Shodneme se. Musíme. Bydlíme v něm oba. Kdyby v něm udělal něco proti mé vůli, zlobila bych se velice, převelice. Proto ani jemu nedělám naschvály. Byt není vizitkou ženy. Byt je vizitkou jeho obyvatel. Všech.

  superkarma: 0 14.10.2013, 22:06:01
 3. avatar
  [6] wtipna [*]

  Tak u toho článku mě rozesmál už ten nadpis. Sml30 S přítelem jsme řešili a pořád řešíme nový byt. Je malý a já chtěla stěny světlé, tak máme kuchyňský kout i chodbu bílou, obývák bílo-oranžový a ložici bílo-žlutou. ;) A přítel by rád do obýváku kobereček ve tvaru formule (leda tak do ložnice na svou stranu postele), svítící hvězdičky na strop (leda do ložnice), telku na zdi na otočném ramenu (leda ve snu), monitor od PC na pohyblivém ramenu, aby si ho mohl stáhnout ze stropu dolů k sedačce, protože se u práce přece chce dívat i na tu telku (leda přes mou mrtvolu)...prostě blázinec. Sml30

  superkarma: 0 14.10.2013, 16:42:20
 4. [5] Rikina [*]

  Teď mám malej byt, a s nikým se dohadovat nemusím. Sml57 Přímý důsledek toho je, že jak to stěhováci před dvěma roky postavili - dle mého pokynu "dejte to támhle do rohu" - tak to tam je dosud. V podstatě tam jen přespávám, a ani to neberu jako domov. Jen jako dočasnou přestupní stanici, než se přestěhuju někam, kde bych chtěla zůstat. V tomhle bytě si připadám jak v krabici, a nijak zařizovat se mi to nechce. Sml80 Jo a stěny jsou bílé, neb už tak byly. Sml57

  superkarma: 0 14.10.2013, 11:33:03
 5. [4] iřka [*]

  těžkoSml80

  superkarma: 0 14.10.2013, 10:18:15
 6. avatar
  [3] átéčko [*]

  My se neshodneme. Bohužel.

  superkarma: 0 14.10.2013, 09:08:32
 7. avatar
  [2] gerda [*]

  Taky mám raději bílou barvu na zdech, u nás je dokonce nutná, potřebujeme zvětšit prostor. Už jsem viděla i černou zeď, a to bych asi nezvládlaSml30

  superkarma: 0 14.10.2013, 08:53:28
 8. avatar
  [1] Suzanne [*]

  Shodneme se Sml22Sml16

  superkarma: 1 14.10.2013, 08:51:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme