Předesílám, že maminka je jeden z nejlepších lidí, které znám a mám ji moc ráda!!!

Nikdy nezapomenu, i když je to hodně dávno a nemůžu uvěřit, že jsem byla takový parchant... prostě mě mamka nějak vytočila (určitě dobře míněnou radou) a já ji shodila ze 4 schodů. A sestra zase mamce vrátila facku. Od té doby na nás mamka ruku nevztáhla a myslím, že už to nebylo ani potřeba. Respekt vzbuzoval hlavně tatínek.

Jinak mamka je velký zmatkář a popleta a často z toho plynou komické situace... Dřív jsem se za to styděla, ale teď to beru s nadhledem. No, částečně jsem to zdědila, tak mi nic jiného nezbývá :-)).

Třeba když mamka vyžadovala v papírnictví mikroténou tužku (místo mikrotužky), v potravinách tvarohovou housku a nejvíc prodavačku odrovnala přáním, že by chtěla tvrdý sýr nastrouhat (místo nakrájet) - ta celá zmatená odvětila, že struhadlo tedy nemají :-))).

A tuhle si malovala pusu tuhým lepidlem, prostě sáhla vedle a nepřišlo ji divné, že rtěnka tak nelibě voní... Pusa se naštěstí moc nelepila, čehož litovala hlavně tatínek - prý by byl konečně chvíli klid:-)))!

Hezký den přeje liduska007


Děkujeme za veselé příhody a pěkné povídání.

Já tedy vrátila facku jenom dědečkovi - prakticky jsem ho neznala, bylo mi dvanáct a najednou přijel, že nás bude hlídat, zatímco naši budou na dovolené. A protože byl ze staré školy, div že netrval na tom, abysme mu vykali. Ale já byla už tenkrát drzý puberťák, takže když jsem od něj jednu chytla, vrátila jsem mu ji, až to luplo. Od té doby na mě nesáhl a asi rok se mnou nepromluvil, cokoliv chtěl, vzkazoval mi po sestře. A mámě po příjezdu udělil kázání, jak jí jednou přerosteme přes hlavu a vyhodíme ji na ulici... Chechtala se mu - i když si totiž v některých věcech nerozumíme, vycházíme skvěle.

Měla jste někdy fyzický konflikt se svou matkou? Nebojíte se, že se k Vám Vaše děti budou chovat agresivně? Co si myslíte o fyzickém trestání dětí? Dostávala jste často naplácáno?

Napište nám! redakce@zena-in.cz.

Reklama