Bulvár

Sharon Stone se stane ženou Clintona

Sharon Stoneová se s největší pravděpodobností stane manželkou bývalého amerického prezidenta Billa Clintona. Co na to politikova manželka Hillary? Je ráda. Nejde totiž o nic jiného, než o zfilmování její knihy Living history (Živoucí historie).

V díle popisuje svůj život v Bílém domě po boku amerického prezidenta, jeho milostnou aféru se stážistkou Monicou Lewinskou nebo to, jak se dostala do Senátu. Film, který by se měl jmenovat Voice of Hillary (Co říká Hillary ), bude vlastně televizní inscenací. V amerických televizích bude odvysílán pravděpodobně už za rok

V současné době probíhá výběrové řízení na hlavní postavu - Hillary Clintonovou. Noviny New York Post oznámily, že roli s největší pravděpodobností dostane pětačtyřicetiletá hvězda filmu Základní instinkt, Sharon Stoneová.

Kniha se téměř okamžitě od uvedení na pult stala bestsellerem. Clintonová ve svých pamětech mapuje období od roku 1992, kdy se se svým manželem ocitli v Bílém domě coby prezidentský pár. V knížce Hillary píše i o Clintonově aféře s Monicou Lewinskou. "Když se po mnoha měsících konečně přiznal k tomu, že s ní měl poměr, nedovedla jsem vůbec odhadnout, jestli by takovou zradu naše manželství mělo vůbec přežít..." píše se například v memoárech.

Filmová společnost si od filmu slibuje úspěch. "Myslím, že lidé touží po uceleném příběhu o minulosti manželů Clintonových. Ten příběh má všech pět P. Bude to obrovská zábava a zároveň důstojný a velmi vyvážený portrét bývalého prezidentského páru," sdělil novinám New York Post ředitel společnosti Art and Enterntainment Network Robert DeBitetto.  

       
   
10.06.2003 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

  1. avatar
    [2] Ťapina [*]

    Jsou bohužel i lidi, kteří jenom prolítnou titulky a na jejich základě jsou schopni šířit drby.

    superkarma: 0 22.11.2003, 15:13:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme