Bulvár

Sharon Osbourne se zbavila rakoviny

Po více než roční bitvě Sharon Osbourne vyhrála. Podle středečních informací, které do světa šťastně vypustil sám její manžel Ozzy, se nadobro zbavila zákeřné rakoviny. Manželka a zároveň manažerka známého rockera se těší, že začne žít nový život. Podle ní nemoc nabourala nejen její organismus, ale také vztahy v rodině.

"Všechno spolu zvládneme," říká nyní Sharon. Je rozhodnutá "poprat se" i s Ozzyho alkoholismem, který podle ní vyvstal právě z nejistoty, napětí a stresu, které do jejich rodiny nepříjemná choroba přinesla. Zprávy o jejím vyléčení ve středu agentuře Reuters potvrdil mluvčí rodiny. "Ozzy mi řekl, že Sharon ukončila léčbu a po rakovinových buňkách není v jejím těle už ani stopy," uvedl.

Manželka bývalého člena metalové formace Black Sabbath a dvojnásobná matka v uplynulém roce podstoupila náročnou chemoterapii poté, co u ní lékaři zjistili rakovinu tlustého střeva. Jejím hlavním přáním bylo, aby se samozřejmě co nejrychleji uzdravila. Už kvůli svým dvěma dětem, Kelly a Jackovi. Navzdory své nemoci se však den co den "pitvořila" spolu se zbytkem své rodiny v televizním hitu Reality Show. Na stanici MTV běžel každý den přímý vstup z Osbourneovic domu a takzvaně "skrytá kamera" se snažila divákům přiblížit, jak slavná rodina vlastně doopravdy žije. Rockerská famílie proslula zejména svojí nekonformností a bláznivým chováním. Vysílání z jejich domu v Beverly Hills vypadalo spíše jako parodie na seriál Ženatý se závazky. Kvůli své otevřenosti a svéráznosti si Osbourneovi u diváků vysloužili nálepku "nefunkční rodina". "Je mi teď docela líto, že jsem ty kamery do svého domu kdy pustila," prohlásila Sharon v době, kdy se o nelichotivém přízvisku dozvěděla.

   
04.04.2003 - Společnost - autor: Herta

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Léthé [*]

  átéčko: já znám taky jednu . A vím určitě, že neměla žádné doláče . Měla jen štěstí

  superkarma: 0 06.04.2008, 10:02:53
 2. avatar
  [4] átéčko [*]

  Mezi náma jsou také holky, co se uzdravily z této hnusné choroby. Ani byste to na nich nepoznaly

  superkarma: 0 04.04.2008, 20:44:08
 3. avatar
  [2] Lotka [*]

  superkarma: 0 06.04.2003, 10:27:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme