.

Sháníte vhodný vánoční dárek pro své blízké? Pořiďte NESCAFÉ DOLCE GUSTO Piccolo Prada DOTs

Dárky

Sháníte vhodný vánoční dárek pro své blízké? Pořiďte NESCAFÉ DOLCE GUSTO Piccolo Prada DOTs

Sháníte vhodný vánoční dárek pro své blízké? Nevíte, jestli koupit něco praktického, nebo věc, která udělá radost? Co spojit obojí? Ptáte se jak? Pořiďte své mamince, tchýni, nebo babičce kávovar z limitované edice NESCAFÉ DOLCE GUSTO Piccolo Prada DOTs.

DOLCE GUSTO

Koupíte jí tím nejen praktického pomocníka do kuchyně, ale také společníka, kterého si zamiluje celá rodina! Umí totiž připravit jak několik variant lahodných kávových nápojů, tak i třeba čaje nebo čokoládu, kterou si zamilují děti. Díky svým rozměrům se vejde do každé kuchyně. Ale přesto, že je malý, dokáže, velké věci! Díky tlaku 15 barů umí vytvořit jemnou a zároveň bohatou cremu na espresu, stejně jako profesionální espreso přístroje. Potěší určitě i svým designem, který vytvořila španělská módní návrhářka DOLCE GUSTO

Agatha Ruiz de la Prada. Její osobitý styl plný barev se promítl do designu tohoto kávovaru. Pestrobarevné puntíky vnesou do každé kuchyně dávku pozitivní energie.

DOLCE GUSTO

Darujte svým blízkým pod stromeček krásná rána na několik dalších let! Kávovar seženete například na www.dolcegusto-premium.cz. Tady k němu můžete pořídit také šálky ve stejném designu. Nezapomeňte, že jde o limitovanou edici roku 2012, takže, pokud se Vám líbí, neváhejte!

   
06.12.2012 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme