Tak jak Vás tak, holky, čtu, tak mi to nedá se nepřipojit. Vzpomínám si taktéž na svou první lásku velice dobře. Jmenoval se David a chodíval oblečený ve stylu Shalomu (tehdejší známá kapela Muka). Mně bylo 13. On byl v našem městě na prázdninách. Já se do něj neskutečně zamilovala, ale chodit jsme spolu začali, až mi bylo 15 let.

Když opět dojel na prázdniny a potkal mě v minisukni ve městě, nestačil se divit, že jsem to já, že z dítěte se stala „žena“. :) Stačili jsme prohodit, že já jdu nakupovat a on, že se sem stěhují napořád. A tak ještě toho večera, aniž bychom si domluvili schůzku, zazvonil navoněný a slušně oblečený u našeho domu. Já samozřejmě byla v těch nejhorších kraťasích a tom nejhorším tričku, jaké jsem doma měla  – no děs.

Láska nám trvala sice pár měsíců, ale nikdy nezapomenu na jeho úsměv, na naši noční vyjížďku autem a jak mě z něj vyzval za městem k tanci a sám nám k tomu zpíval píseň od Elvise Presleyho – Láv mí tendr (nevím, jak se vše správně píše, pardón). Potkáváme se tak jednou do roka a vždy si máme co říct a nezapomene jako by zalitovat našeho „rozchodu“, ale mé srdce už dávno patří někomu jinému a já doufám, že poslednímu! :)

Dámy, přeji Vám krásné jak první, tak i ty „poslední“ lásky!!!!!!

Heduš


Děkujeme za krásný příspěvek :).

Jak vzpomínáte na své lásky Vy, ženy-in? Napište nám o nich na redakce@zena-in.cz!

Reklama