Vztahy

Shalomista

Tak jak Vás tak, holky, čtu, tak mi to nedá se nepřipojit. Vzpomínám si taktéž na svou první lásku velice dobře. Jmenoval se David a chodíval oblečený ve stylu Shalomu (tehdejší známá kapela Muka). Mně bylo 13. On byl v našem městě na prázdninách. Já se do něj neskutečně zamilovala, ale chodit jsme spolu začali, až mi bylo 15 let.

Když opět dojel na prázdniny a potkal mě v minisukni ve městě, nestačil se divit, že jsem to já, že z dítěte se stala „žena“. :) Stačili jsme prohodit, že já jdu nakupovat a on, že se sem stěhují napořád. A tak ještě toho večera, aniž bychom si domluvili schůzku, zazvonil navoněný a slušně oblečený u našeho domu. Já samozřejmě byla v těch nejhorších kraťasích a tom nejhorším tričku, jaké jsem doma měla  – no děs.

Láska nám trvala sice pár měsíců, ale nikdy nezapomenu na jeho úsměv, na naši noční vyjížďku autem a jak mě z něj vyzval za městem k tanci a sám nám k tomu zpíval píseň od Elvise Presleyho – Láv mí tendr (nevím, jak se vše správně píše, pardón). Potkáváme se tak jednou do roka a vždy si máme co říct a nezapomene jako by zalitovat našeho „rozchodu“, ale mé srdce už dávno patří někomu jinému a já doufám, že poslednímu! :)

Dámy, přeji Vám krásné jak první, tak i ty „poslední“ lásky!!!!!!

Heduš


Děkujeme za krásný příspěvek :).

Jak vzpomínáte na své lásky Vy, ženy-in? Napište nám o nich na redakce@zena-in.cz!

   
10.07.2007 - Láska a vztahy - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Heduš [*]

  ... no hlavně, že máte, dámy, pořád co kritizovat!

  superkarma: 0 12.07.2007, 13:28:25
 2. avatar
  [4] Evikus [*]

  tyrkys:

  superkarma: 0 11.07.2007, 06:38:12
 3. avatar
  [3] Meander [*]

  Evikus: Já čtu vždycky napřed reakce a teď jsem nevěděla, o čem to sakra píšeš. Pak jsem si to našla v článku a odřela si oči.

  superkarma: 0 10.07.2007, 21:31:23
 4. avatar
  [2] tyrkys [*]

  Evikus: EvaFl sem jednou dávala super odkaz, spoustě místních bych ho nejradši vtloukla do hlavy http://www.justfuckinggoogleit.com/

  superkarma: 0 10.07.2007, 21:13:20
 5. avatar
  [1] Evikus [*]

  Láv mí tendr mi rve úplně neskutečně uši i oči......... vím že se omlouváš, ale buď si najdi jak se to píše nebo to radši vůbec nepiš.

  superkarma: 0 10.07.2007, 13:43:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme