Bulvár

Sezona letních hudebních festivalů začíná. Půjdete na Votvírák?

Multižánrový hudební festival Votvírák, který svým návštěvníkům nabízí čtyři hudební scény a vystoupení předních českých skupin a muzikantů, probíhá od 12. do 14. června v Milovicích. Informaci poskytly oficiální stránky festivalu.

První festivalový den zahájí ve 13.30 na scéně TV Media Stage kapela TBA. Dále se v programu objeví skupiny Argema, Kreyson, Žlutej pes, Buty, Lunetic, Legendy, České srdce či muzikanti Lucie Bílá a Michal David.

Scéna Impuls Stage se otevře ve 14 hodin a diváci se mohou těšit na vystoupení kapel Hodně podně, Emma di, Season Crack, Five O ´Clock Tea, Matahari, Antigona, Bek ofis či zpěvaček Ivy Frühlingové, Ewy Farné a Barbory Zemanové.

Interpreti Divine, Šatlava, Rybičky 48, Scheuflers, Pavel Ryba, Tomáš Klus, Another Way, Doga, Vilém Čok & Bypass, Nukleární vokurky a Bagr vystoupí od 14.20 na scéně Coca Cola Stage.

Na své si přijdou i milovníci hip hopu. Na Votvíráku zahrají Arciskáčany, Mandrage, Cirkus Ponorka, DJ Jorgos, DJ Noir, Pio Squad a Vec + Zverina.

Festival svým návštěvníkům nabídne i doprovodný program v podobě dětského koutku, stánku s filmovými projekcemi a stánky s občerstvením. V loňském roce Votvírák navštívilo více než 112 tisíc diváků. Vstup na festival je zdarma.

Půjdete?

   
12.06.2009 - Kultura - autor: MediaFax

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Jeliska [*]

  Tady je v srpnu taky Otvírák-v litovelském pivovaru,na ten se chystám,program bývá super,hlavně krásný ohňostroj.

  superkarma: 0 13.06.2009, 10:32:33
 2. avatar
  [1] Myškomedvídek [*]

  to je vše hezké,ale je to daleko od násSml53

  superkarma: 0 12.06.2009, 13:51:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme