Internetových seznamek najdete jako máku, ale kdo poskytne záruku, že adept na partnera je člověk seriózní a neskrývá nějaké nežádoucí tajemství? Pořád je lepší, když vás seznámí společní přátelé, že?

Mnohé z vás vědí, že mým koníčkem je dohazovačství, a to v tom nejlepším slova smyslu. Proto se na mě obrací moji známí, kteří mají ve svém okolí nějakou ženu či muže, kteří již nechtějí být sami a většinou z nedostatku příležitosti a volného času ne a ne na toho pravého či pravou narazit.

Před dvěma lety jsme zde měli Petru ZDE. Prozradím, že tato mladá dáma je momentálně opět volná. Prostě jí provází smůla, takže kdybyste okolo sebe měli nějakého vhodného kandidáta, klidně mu článek přepošlete.

Před půl rokem jsem se zábavnou formou pokoušela „udat“ svého velmi blízkého kamaráda Petra ZDE a pokud vím, tak ani jemu se stále nedaří najít partnerku – takže potenciální zájemkyně mají stále šanci!

Včera mi zavolal jeden mladý muž, bydlící v okolí Prahy.

Kontakt získal od mé milované tetičky, takže za jeho bezúhonnost plně ručím tak, jako by byl i mým kamarádem. Navíc jsme oba vyrůstali ve vilové čtvrti jednoho pražského předměstí, kde každý každého zná. Na rozdíl od Petra jde o mladého svobodného muže (38), podnikatele (šikovného truhláře) se středoškolským vzděláním s maturitou, poněkud menší sportovní postavy (168 cm a 70 kg).

Pavel1

Pavel žije ve svém rodinném domku pár minut cesty autem od centra Prahy 5. Zájmy má poměrně široké, nijak zvláště vyhraněné – příroda, kolo, lyže. Na dovolenou rád pojede k moři, stejně jako na hory. A určitě nebude problém zajít s ním do společnosti nebo za kulturou.

Pavel2

Přestože žil dlouhá léta s ženou, která měla problémy s alkoholem, příležitostně si rád dá skleničku, což považuji za velmi pozitivní - není nic horšího, než totální abstinent. Rozchod s onou dámou nebyl asi jednoduchý, protože jí pomáhal vychovávat dvě děti. Přesto neztratil optimismus.

Jde o nekuřáka, veselého kluka mladšího vzhledu. Ptala jsem se na jeho požadavky na potenciální partnerku a zjistila, že nejsou nijak vysoké. Dívka či žena může být jak velmi mladá, tak i o pár let starší, svobodná či rozvedená a klidně i s dětmi, které má Pavel velmi rád. A jelikož se dostal již do zralejšího věku, nedivme se, že by brzy rád zplodil i vlastního potomka.

Vzdělání nerozhoduje. Dáma jeho srdce nemusí být bohatá, leč finančně soběstačná, čemuž se ani trošku nedivím.

Jak by měla vypadat?

Bruneta či blondýna, na tom nezáleží, ale raději by Pavel vedle sebe viděl ženu menší postavy, než je on (není podmínkou) a především – a toto je jediný požadavek, z něhož bohužel není ochoten ustoupit – přiměřeně štíhlá.

Tak co, není mezi vámi nějaká momentálně volná čtenářka? Dost možná najdete ve svém okolí nezadanou kamarádku, sestru, nebo třeba i dceru, kterou by Pavel mohl zaujmout, co říkáte? Držím mu moc a moc palce – v telefonu zněl velice sympaticky a ta moje stará moudrá tetička se stýká jen se samými dobrými lidmi, o tom jsem přesvědčena!

Reklama