Víte, co je to virální reklama? Ne, není to ani reklama, která je o virech nebo na viry, ani reklama prudce infekční, či přenášející se „pčíkáním“. I když to druhé je blíže skutečnosti. Virální reklama je totiž taková, která se šíří a množí sama. Někdy na jejím počátku stojí vážně míněná reklama běžná, jindy přímo zadavatelská firma. Virální reklama je zkrátka vtip - reklama, jejíž slogan nebo nějaká část se tak ujaly, že se šíří bezplatně, bez úsilí zadavatele, že si ji mezi sebou uživatelé internetu radostně posílají a vlastně ji ani za reklamu nepovažují.

 

Takovou virální reklamou jsou třeba sobi. Už sama původní verze je nápaditá a chytlavá, ale firma se nezalekla a rozhodla se investovat i do reklamy virální. Na žádost zadavatele tak byl vytvořen a na internet nastražen vtip na část reklamy „žádné triky“ - prsatá neoděná kráska s popiskem „žádná trika“. Další variace na toto téma začaly okamžitě vznikat samovolně - „žádné falešné kozy“, „mohli jsme pro vás sestavit normální vládu“ a podobně. Z úmyslné a zaplacené virální reklamy se tak rázem stala virální reklama bezplatná. Reklama, kterou vytváří a šíří sami uživatelé internetu.

Ale o tomhle jsem vlastně vůbec psát nechtěla :). Za to může název článku. Chtěla jsem vám sdělit, že tu nebudeme. Tedy my - redaktoři, a tu - v redakci. Přes svátky. Editovat se zkrátka nebude. Tedy, bude, ale jenom 27.12. To se na Ženě-in s Vámi setkám já a budu se zajímat o to, co Vám nadělil Ježíšek. 23.-26. nebudou ani nová vydání magazínu - jsou totiž svátky. 28.-29. Vás o vydáni neošidíme - můžete si na Ženě-in přečíst zajímavé nové články, ale editovat se nebude. 30.12. v sobotu samozřejmě nebude ani vydání, zato na 31.12. jsme pro Vás připravili prémiové vydání silvestrovské! To si rozhodně nenechte ujít! 1.1. budeme všichni odpočívat po flámu... No a v „normálním“ provozu se zase setkáme od 2.1...

Takže, abych to shrnula - do 2.1. nás zkrátka sežerou sobi.

Nová vydání Ženy-in na Vás čekají 27., 28., 29. a 31.12., povídání (se mnou :)) 27.12.

Takže šťastné a veselé, milé ženy-in, ať Vám Ježíšek „naježí“, co si přejete, a setkáme se 27.12. ve středu!

soutěžní obrázek

 

 

 

 

 

 

 

Reklama