U většiny lidí slovní spojení „moderní matka“ stále ještě vzbuzuje negativní nebo minimálně velmi rozporuplné pocity. Tři kamarádky – Alice, Iva a Lenka se jakožto mladé maminky rozhodly tento stereotyp zbořit. A proto vzniknul web SexyMamas – matky s leskem.

hghh

Mnoho žen po narození dítěte nabývá dojmu, že jejich vlastní život skončil, a omezuje svoje aktivity jen a pouze na péči o potomka. SexyMamas chtějí ukázat, že tomu tak není, že spolu s příchodem nového člena rodiny jen přichází nová životní etapa, ve které lze zvládat vše stejně jako dřív.

Projekt SexyMamas.cz vznikl zhruba před rokem a půl. Založily jej tři ženy, které jsou zároveň matkami, a samy se tak každý den s mateřskými radostmi a strastmi potýkají. Jejich cílem je nejen zůstat sexy, ale také dodat odvahu být sexyi dalším maminkám. Ne však v tom současném, poněkud vyprázdněném slova smyslu.

„Být sexy podle nás neznamená nosit minisukně, boty na podpatku a dokonalý make-up čtyřiadvacet hodin denně. Sexy je podle nás každá sebevědomá, vyrovnaná žena, která veškeré svoje koníčky nevymění za praní plínek, je aktivní a dokáže si vedle péče o děti udělat čas nejen na své přátele, ale především i sama na sebe. A to všechno bez výčitek svědomí,“ vysvětluje hlavní myšlenku webu jedna z jeho zakladatelek, Iva, a dodává: „Každá jsme úplně jiná, ale všechny se snažíme o jedno – být co nejlepšími matkami, nezbláznit se z toho a ještě si to užít.“

vvv

Web SexyMamas.cz je místem, kde všechny moderní maminky najdou užitečné rady z mnoha odvětví, od módy a kosmetiky přes vaření až po sport a cestování. V rubrikách SexyMamas a SexyPapas představují inspirativní osobnosti, které jsou mimo jiné také rodiči.Rozhovory jsou vždy připravovány na osobní bázi a nejčastěji v domácím prostředí dotazovaného. Na celém blogu se pak dočtete užitečné tipy a rady, jak obstát v roli matky, kamarádky i manželky či přítelkyně. Klíčem k úspěchu je zkrátka a jednoduše zůstat v pohodě a snažit se nebláznit kvůli maličkostem, protože spokojená matka rovná se spokojené dítě.

Zdroj:Tisková zpráva

 

Reklama