Milovnice svůdných pohledů, pozor! Od úžasně hustých řas vás dělí už jen dva rychlé tahy, a to v každém počasí, v každé situaci, a dokonce i při koupání či sportu. Oboustranná řasenka Volume Extend, kterou všechny znáte a nepochybně milujete, je tu nyní i ve voděodolné variantě. Takže: až 15-krát více objemu, až o 50% více délky a zahnutí pro řasy tak husté, že neuvěříte svým očím!

Dvoukrokový patentovaný systém pro nádherné řasy ti teď umožňuje nevzdávat se svého úžasného, svůdného a uhrančivého pohledu ani v létě, při koupání či sportování, kdy se celkem klidně můžeš i slušně zapotit. Protože:

• Prvním krokem si svoje řasy prodloužíš a natočíš. Bílá základní vrstva LashExtend
s obsahem vosků a polymerů dokonale přilne k povrchu řas a speciální, 6-krát sestřižený kartáček, ji perfektně rozdělí po celém povrchu, od kořínků až ke konečkům.

• Druhým krokem díky RIMMEL-exkluzivnímu složení Push-Up docílíš celkový objem zvětšující efekt. Při nanášení barevné vrstvy patentovaným, 4-krát sestřiženým kartáčkem řasy vytvaruješ, natočíš a nadzdvihneš. Potom je v tomto tvaru zafixuje ošetřující kombinace zvlhčujících složek, vitaminu E a panthenolu. 

ŘASENKA VOLUME EXTEND s PUSH UPTM složením nyní i WATERPROOF!

Jen od RIMMEL London


Řasy tak drží pevně a na správném místě po celý den, na pláži i pod dešťovými kapkami. A to všechno bez toho, aby byly těžké a tuhé. Výsledek: řasy jsou dokonale oddělené, prodloužené a zvětšené na maximum a připravené na flirt po celé hodiny, a to bez slepování.

Řasenku Volume Extend Waterproof poznáš podle jejího charakteristického tvaru, dvou konců a jasně modré barvy pro odlišení od červeného provedení klasické řasenky Volume Extend.

Oboustranná voděodolná řasenka Volume Extend Waterproof, jedině od RIMMEL London. Až 15-krát více objemu. Až o 50% více délky a natočení. Jen dva kroky k maximálnímu objemu bez slepování. To je the London look.

Řasenka je dostupná v klasické černé barvě, je ophthalmologicky testovaná a je vhodná pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček. Orientační maloobchodní cena je
199 Kč / 249 Sk.

Reklama