Smyslného spodního prádla máte dost, jenže už je okoukané. O erotických pomůckách ani nemluvě. Milostných technik jste vyzkoušeli bezpočet a mapu svých těl znáte bezpečně zpaměti. A přesto chcete možná ještě překvapit. Máte pocit, že se do vašich intimních chvilek vkrádá stereotyp? Dejte mu co proto.

 

Vzpomeňte si na maškarní plesy a nechte se jimi inspirovat. Mnohé studie a výzkumy dokázaly, že ti, kteří se v sexu nestresují a pojmou ho hravě, z něho mají mnohem větší prožitek. A tím se také prohlubuje partnerský vztah. Trochou hravosti můžete vaše milostné chvilky okořenit i vy. A vyberte si k tomu také patřičný kostým.

 Zdravotní sestra

Možná vás to překvapí. V anketě, která probíhala v prestižních pánských magazínech, muži volili nejvíc sexy povolání. Zdravotní sestřičky zvítězily na plné čáře. Máte tendence svého partnera neustále opečovávat? Pak je sestřička ta správná role pro vás. Nechte svého pacienta v klidu ležet, přiložte na hrudník fonendoskop a poslouchejte – při vzrušení se rytmus srdce zrychlí.

Namažte jeho tělo hojivou mastí (dle libosti zaměňte za erotický olej, nelépe masážní), proveďte ozdravnou masáž celého těla, která poslouží i jako prevence proleženin. Nikdo totiž neví, jak dlouhou dobu stráví v posteli. Obzvlášť potom, co mu pohrozíte tááááákhle velkou injekcí, pokud vám nebude po vůli.

 

 Odvážná školačka

Potrpíte si na všemožné stejnokroje a uniformy? Co takhle uniforma školní? Pořiďte si kostýmek smyslné studentky. Jako doplněk doporučujeme svazek učebnic biologie, sexuologie či jiných knih s erotickou tématikou (několik tipů najdete ZDE).

Partner vás v tomto oboru určitě rád začne doučovat i bez těch učebnic. Ale nepopírám, že by do nich chtěl nahlédnout. Můžete si je prolistovat společně, a pak získané poznatky vyzkoušet v praxi.
 Sexy polda

Jste spíše dominantní? Převlečte se za policistku. Tento kostým svádí k mnoha variacím mocenských her, které provozují spíše ti odvážnější. Pokud však toužíte vyzkoušet některé z technik BDSM, je pro vás ideální.

 

Právě jste při činu přistihla zloducha a nezbývá vám nic jiného než ho potrestat? Využijte své policejní výbavy – připoutejte ho k posteli a dělejte si s ním, co chcete. Dle libosti můžete svému vězni uštědřit i pár ran obuškem. Elektrický paralyzér z jistých důvodů nedoporučujeme a pistoli raději stříkací.


Catwoman

Vyzývavý kostým kočičí ženy si na sebe vezme žena odvážná nebo silně opojená. Aby bylo vše dokonalé, pořiďte si k němu ještě devítiocasou kočku. Latexový obleček k hrám na dominu a otroka přímo svádí. Vychutnejte si chvíle, kdy muž na slovo a bez odmlouvání udělá, co mu přikážete.

Kdybychom byli detailisté, upozornili bychom také na oblíbené hrátky s jídlem. Jste přece kočka, což takhle polít ho mlékem a pak ho pomalu olízat? Že jste zrovna single? Pořiďte si kostým stejně. Alespoň potěšíte svého kocoura. 

 

 Svůdný Santa

Santa nemusí být zrovna ten šedivý tlusťoch, který se ani tím komínem nemůže procpat. Dárky pro partnera máte, ale chcete je naservírovat originálním způsobem? Budete-li na Štědrý den bez dětí, máme pro vás tip. Co kdyby Ježíšek z čisté lásky nadělil sám sebe?

Muži jako nejžhavější a nejerotičtější barvu spodního prádla nejčastěji uvádí právě červenou. Převlečte se do santovského obleku, nechte soby v garáži a odpusťte si ono známé (a v této situaci maximálně asexuální) „Ho, ho, hou.“ Třeba to na něj zabere.

 

 

 


 

Pokud vás kostýmky zaujaly, skočte si pro ně do sexshopu. K sehnání jsou i v internetových prodejnách. Za jeden zábavný kousek do šatníku zaplatíte od 700 korun.


Jak se vám líbí?

Reklama