Vztahy

Sexuální perpetuum mobile

sex

Věřily byste tomu, že muž po kastraci varlat v důsledku rakoviny prostaty začal být manželce tak nevěrný, že se s ním kvůli tomu musela rozvést?

Přesně to se totiž stalo mojí kamarádce Zdeně. Už když si Mirka brala, věděla, že zahýbání pro něj není nic mimořádného. Když se Zdenou chodil, byl totiž ženatý. Zdena ale navíc nebyla jediná jeho milenka, na což bohužel přišla až později při rozvodu. Zatím ale bylo všechno skoro růžové, láska přenášela hory a Zdena otěhotněla. Poprvé šla ještě kvůli manželce na interrupci, podruhé taky, ale potřetí se Mirek konečně rozvedl a vzal si ji za ženu. Narodila se Kristýnka a po čtyřech letech Mareček.

V té době ale začal mít Mirek problémy s močením, šel k lékaři a od něj přímo doktorům pod nůž. Diagnóza zněla akutní fáze rakoviny prostaty. Do dvou dnů byl Mirek bez jednoho varlete, po zhojení nastoupil na chemoterapii a do invalidního důchodu. Bylo mu 37 let. Zdeně se zhroutil svět, zhubla na kost, bála se o mužův život.

Mlátička bez koulí

Zbytečně, protože Mirek si se svým životem docela dobře poradil. Jelikož jeho tvorba testosteronu byla amputací omezena, lékaři mu předepsali hormonální dávky v tabletách. Mirek se ale začal tak bát o svou potenci, že dávky zdvojnásobil. Jeho nutkání honit ženské sukně se tak vybičovalo do krajnosti, a světe div se, ženy o muže „bez koulí“ velice stály.

Mirek se pro začátek zapletl s několika maminkami spolužaček ze školky i školy, kam chodila Kristýna, románek proběhl s trafikantkou z vedlejší ulice i s barmankou z vinárny, kam začal Mirek pravidelně docházet na víno. Měl čas, byl důchodce a Zdena trávila celé dny v práci, aby mu mohla přispívat na drahé léky. Měsíční doplatek činil skoro deset tisíc, musela se otáčet.

Když ji na Mirkovi zálety začaly upozorňovat sousedky z domu, nevěřila. Po té, co mu jedna z nich také podlehla, začala být ostražitá a kontrolovat Mirkovi mobil. Podezření se potvrdilo. Milostná vyznání mu docházela hned z několika telefonních čísel, která Zdena obvolala, a zaplavila ji bolestná jistota. Zahýbal své první ženě, zahýbá i jí! Prostata neprostata!

Milenky na dovolené

Zdena se trápila několik let. Mirek zatloukal, ale když si začal vozit milenky i na společné dovolené, podala konečně žádost o rozvod. Mirek se odstěhoval k jedné ze svých lásek, ale té také zahýbal, takže ho po roce vypakovala i s kufrem. V současnosti byste mohly Mirka najít u další osamělé paní, která by za mužskou náruč platila vlastní krví. Zdena se tomu ale naštěstí už jen směje. Mirek totiž stále není spokojen a účastní se všech možných seznamovacích akcí, je horkým dopisovatelem internetových seznamek a svůj rafinovaný profil a nabídku k seznámení má vyvěšeny i na facebooku. A kde bere peníze na svůj hormonální doping? Rády mu ho dodnes platí jeho milenky. Ovšem jen do té doby, než zjistí, že jeho účinků si Mirek užívá úplně s někým jiným.  

Znáte nějakého chronického záletníka? Není to forma vlastních komplexů?

   
15.01.2010 - Láska a vztahy - autor: Simona Škodáková

Komentáře:

 1. avatar
  [9] ToraToraTora [*]

  Mirek ná koule a článek pointu.

  superkarma: 0 17.01.2010, 13:43:19
 2. avatar
  [8] Linde [*]

  jednoho chronického zahýbače jsem znala, i když je to dnes dědek, stále nahání ženský Sml21, celý život je však ženatý a to co chvíli s jinou, kterou zrovna přivede do jinýho stavu a ta se po pár letech zase rozvede, protože ty zálety nesnese dokola. Koloběh života Sml32

  superkarma: 0 17.01.2010, 12:07:53
 3. avatar
  [7] navia [*]

  karym — #6 No..rozhodně by to vyšlo levněji Sml52

  superkarma: 0 15.01.2010, 11:56:15
 4. [6] karym [*]

  Bych mu do té krabičky místo léků dala lentilkySml24.

  1. na komentář reaguje navia — #7
  superkarma: 0 15.01.2010, 11:00:16
 5. [5] Bébina [*]

  Jezisi to je slatanina. A dobre te pipine tak, nema si zacinat nic se zenatym chlapem. Kdo s cim zachazi, tim taky schazi. A jentak mimochodem, myslim ze pri rakovine prostaty testosteron vse jeste zhorsuje, takze se snazi jeho hladinu snizit.

  superkarma: 0 15.01.2010, 09:35:38
 6. avatar
  [4] Věrulinka [*]

  Je to zajímavý, ale zahýbání má v krvi Sml80Sml30, v jeho případě ?To je už posedlost Sml30, jiný život žít neumí Sml23

  superkarma: 0 15.01.2010, 07:49:00
 7. [3] Anai [*]

  Léthé — #1 Já myslím, že to trošku s tím sebevědomím souvisí, že to není jen atavismus rozsévače semene.... Sml30 Ale docela věřím, ženské jsou bohužel úplně blbé, pro některé je chlap aspoń na chvíli alfou i omegou života (no, taky jsem to zažila), zamilovávají se zásadně do těch nevhodných.... ale do koho taky, že? Oni totiž volní, seriozní a ještě k tomu pohlední, chytří, hodní a ještě k tomu bohatí fakt nejsou k mání.....Sml52

  superkarma: 0 15.01.2010, 07:48:59
 8. avatar
  [2] enka1 [*]

  "Mirek na Hrad!"

  Divím se Zdenčinu divení.

  superkarma: 0 15.01.2010, 07:29:23
 9. avatar
  [1] Léthé [*]

  Proč hned komplexy?Sml80  Jak je vidět, tento chlap bez kulí,  asi žádným komplexem netrpí. Každý je jaký je. Já bych ho tedy určitě nechtěla, ale nemyslím si, že mám právo ho soudit.

  1. na komentář reaguje Anai — #3
  superkarma: 0 15.01.2010, 01:14:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme