Před půl rokem jsem byla na gynekologické prohlídce... neměla jsem žádné problémy, ale pravidelně jednou za rok tam jdu. Paní doktorka je hodná, laskavá a vždy dobře poradí. Jaké bylo najednou mé překvapení, když jsem v ordinaci uviděla černovlasého fešáka v bílém plášti, středního věku.

Sestřička mně změřila tlak, vytáhla kartu, nebylo již možno couvnout. Pak jsem se měla odebrat do kabinky na obvyklé vyšetření. Začala jsem si pomalu sundávat kalhoty, dále má oblíbená tanga a najednou jsem zjistila při pomyšlení na nového pana doktora, že trochu vlhnu. Co s tím? Ale to už mě pan doktor volal k sobě do ordinace, já vstoupila a on mě za neustálého prohlížení mé karty vyzval, abych si lehla na vyšetřovací lehátko. Já tak učinila, celá v rozpacích. Přišel ke mně a tichým, milým hlasem mě požádal, abych si dala nohy od sebe a opřela je, aby mě mohl vyšetřit. Učinila jsem tak s pomyšlením: děj se co děj.

Lehce se mě jednou rukou dotkl na mých pyskách, aby je poodhrnul a lépe se druhou rukou v rukavici dostal do mé vagíny k vyšetření. Při té příležitosti pochopitelně zjistil, že jsem zcela mokrá a pěkně připravená k trochu jinému úkonu než je vyšetření. Pohlédl mi do očí, já mírně pokrčila rameny a zatvářila se, jakože za to nemohu... Během chvíle mě v klidu a rychle vyšetřil, odebral vzorky se slovy: „Bylo by dobré, kdyby jste se mohla stavit zítra přesně v 18.hodin, to už budeme mít výsledky." S tímto mě propustil a já se šla zmateně, přemítajíc o černovlasém doktorovi, obléknout.


Dilema, zda jít či nejít druhý den opět do ordinace, bylo zbytečné, protože i v noci se mi o něm zdálo. Druhý den jsem se dostavila do ordinace přesně na šestou hodinu, sestřička zde již, ostatně jak jsem očekávala, nebyla. Pan doktor mi oznámil, že výsledky jsou dobré, ale že by mi doporučoval ještě další vyšetření "pro jistotu".

,,Odložte si vršek, prohmatáme prsy, jestli je vše v pořádku." Stála jsem před panem doktorem se svými prsy, které nebyly malé, ani velké, zato bradavky se začaly povážlivě topořit a rudnout. Snažila jsem se na situaci nemyslet. Přistoupil ke mně, otočil si mě a zezadu mi obě prsa začal systematicky prohmatávat, a to dost důkladně. Ve finále se soustředil i na bradavky, a to už jsem vzrušením nevydržela a zavzdychala. Ať pokračuje dál, pomýšlela jsem tajně.

Obrátil si mě k sobě, dále prohmatával, a přitom se mi i občas podíval do očí. Pak mě požádal, abych si lehla na vyšetřovací lůžko, a přitom dala ruce za hlavu, aby se mu opět lépe vyšetřoval každý můj prs zvlášť a v této jiné poloze. Byl strašně jemný a mně to bylo pochopitelně příjemné. Taky jsem to dole pěkně cítila, vlhko se ze mě pomalu jen řinulo. Dovolila jsem si zavtipkovat: ,,Nevím, jestli byste mě, pane doktore, ještě neměl vyšetřit jednou." On se chytl se slovy: ,,Asi cítíte, že to potřebujete", a já jen kývla. Protože jsem na sobě měla jen minisukni, sám mi stáhl kalhotky, sukni na tu chvíli vyhrnul a opět se jal zkoumat okolí mé kundičky a nakonec i kundičku zevnitř svýma jemnýma rukama. To už jsem nevydržela a začala se trochu prohýbat, jak jsem chtěla, aby se mě dotýkal více a hlouběji...

Viditelně i jeho to vzrušilo, když najednou přestal a nepatrně zrychleně dýchal... Tak jsem si řekla, teď nebo nikdy, a přesvědčivě mu oznámila: ,,Pane doktore, ale já teď takhle opravdu nemohu odejít... to je přece jako od rozdělané práce," šibalsky jsem na něj mrkla. Pochopil, ulehčeně se usmál a rychle si pravou rukou rozepnul poklopec, shodil ze sebe bílé doktorské kalhoty, pod kterými byl naostro, a viděla jsem jeho druhé já, jak se pyšně a mužně tyčí a začíná mířit do mé kundy. Na nic jsme ani jeden nečekali, prostě strčil mi svého krásného ptáka do mé kundičky a stačilo pár rychlých pohybů a jen tak tak, že ho stačil vyndat, aby mi nádherně postříkal bříško.

,,Myslím, že budete muset přijít zítra po šesté znovu, dnes ty výsledky nějak moc dobře nevyšly!" A já přišla...

Reklama