Jak se nevyplácí být milenkou ženatého muže se přesvědčila pětadvacetiletá dívka z Bruntálska. Zrovna když byla se svým přítelem v nejlepším, začala manželka zvonit u dveří. Dívka se běžela schovat na balkon a tam na sebe rychle házela svoje oblečení. Manželka však byla u dveří velmi vytrvalá a nepřestávala zvonit. To dívku vystresovalo natolik, že se rozhodla seskočit z balkonu. Zapomněla na jeden důležitý detail. Nacházela se ve druhém patře. Svým akrobatickým skokem se jí povedlo způsobit si otevřenou zlomeninu stehenní kosti.

                                                                                                                       

Bruntálští policisté se s takto kuriózním případem setkali snad vůbec poprvé a vzhledem k tomu, že případ neporušuje žádnou skutkovou podstatu trestního činu, bude odložen. To bude mladé milence nejspíše vyhovovat, protože ji nyní čeká osmiměsíční léčení.

 

Z toho plyne ponaučení, že hříchy se mají páchat s tou největší hrdostí. Tudíž v takové situaci je nejlepší se vztyčenou hlavou odejít vstupními dveřmi, které tím otevřete pro dotěrnou manželku.

 

Ve vedlejší liště máte k této novice i anketu. Jak byste se zachovala vy? Stalo se vám někdy něco podobného? Byla jste přistižena in flagranti? Přistihla jste svého partnera při nevěře?

Reklama