Je to skoro neuvěřitelné, ale zatím se mezi čtenářkami Ženy-in nenašla jediná, která by o romantice napsala něco hanlivého. I čtenářka Bizonka si umí romantiku užívat plnými doušky...


Jsem romantická, klidně to tady přiznám přede všemi, jen se kolem sebe rozhlédněte a já věřím, že tu romantiku taky spatříte. Nepůsobím jako křehká víla a taky jí nejsem a ani jsem nebyla, jsem dost výrazná černovláska, na kterou když se chlap podívá, spatří většinou spíš bytost, kterou vídá denně na pornostránkách a představivost se mu rozjede na plné obrátky:-)

Moje duše je ale něžná a touží po zážitcích, které pohladí. Udělá mi radost kytice růží, ocením orosenou sklenku šampáňa přinesenou až do postele, mám ráda západ slunce a ráda se v zimě dívám na zasněžené stráně. Nečekám prince na bílém koni, nechci něžný sex, ale romantiku svých všedních dnů si ukrást nenechám. Můj partner je taky takový, takže zažívám něco, kvůli čemu jsem i mnohé obětovala, ale stojí to za to.

Přestaňte si hrát na drsňačky, zapněte Tři oříšky pro popelku a nevěřím, že se ve Vás nerozprostře ta romantika a vnitřní klid, možná i touha zažít také něco jiného, nového a třeba i trochu něžného. Nechte se od mužů hýčkat a rozmazlovat, vždyť toho předvánočního stresu už bylo dost, trochu toho sexu na dobrou noc, těch sladkých něžností a toho vásnivého dráždění není nikdy dost:-) Hups, a romantika je na světě.

Krásný den všem:-)
Bizonka

Poz. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Posílejte mi dnes své romantické příběhy! Protože i vášeň patří k romantice, odměním nejlepší příspěvky sadou čtyř druhů kondomů. A ten nejromantičtější příběh ze všech pak získá nejen tuto sadu, ale i dárkový balíček Rerrero s balením Ferrero Prestige a Ferrero Mon Chéri a knížku Pošta pro tebe.

Více o tématu a ankteu najdete zde: Krásné romantické ráno!

Redakční mail: redakce@zena-in.cz

Reklama