Vztahy

Sex v přírodě? Jedině sex ve městě!

sex

Příroda se konečně umoudřila a už tento víkend má do „srdce Evropy“ zavát tropický vzduch rozpalující nejen domy a dlažbu měst, ale i naše touhy a „nízký“ chtíč.

Ale buďte opatrní! Nenechte se vyprovokovat k nějaké sexuální nepředloženosti a své touhy nechtějte ukojit někde v lůně přírody.

Ruku na srdce: sex na loďce uprostřed řeky – to je většinou v tom lepším případě jen modřinami poseté tělo, v horší variantě navíc ostuda u rozparáděného přihlížejícího davu na nejbližší náplavce či na mostě...

O něco intimnější sex na louce zase evokuje partnerčinu (eventuálně při „střídání stráží“ i partnerovu) zadnici posetou pupenci způsobenými buď kopřivami, či kusadly rezavých mravenců, kterým jste rozváleli pracně vybudované obydlí. A záda (opět na střídačku – podle situace) poštípaná krvelačnými komáry...

Nebo – nedejbože – sex v chladivých vlnách rybníka (nenechte se zviklat, že v moři je to jiné), kdy se díky vašemu plaveckému umu spíš jedná o pokus o sebevraždu utonutím a o snahu stejným způsobem připravit o život partnera...

Blahoslavený, kdo uvěří!

Nikdy muži i ženy nelžou tolik, jako když vypráví o úžasně romantickém sexu pod širým nebem. Básní o vyvrcholení na vrcholku Sněžky, o dekadentním sexu na záchodku Posázavského Pacifiku či o adrenalinovém milování ve strmých skalách lomu na Americe...

Sex venku? Pokud možno v přítomnosti pavouků, myší či jiné havěti? Jen to ne, pomyslí si většina žen zdravého rozumu. Nějak prostě „nemusíme“ fleky od trávy na našich letních šatech, natož pak brouky v kalhotkách. A už vůbec ne „kousající“ travní osiny zapíchané do choulostivých míst těla.

Hormony tančí salsu

Sex ve volné přírodě může pořádně otrávit. Nebo taky absolutně nadchnout. Horké dny – žhavé noci. Ten lehounký závan potu naší kůže, lahodící partnerovu chřípí, nabízí spoustu milostných poselství. To vše nás pak povzbuzuje, abychom dělali věci, do kterých se většinou běžně nepouštíme.

Sluneční žár, sotva znatelný lehký letní vánek a pohoda pořádně roztáčí naši fantazii. A „nakopnou“ i ty z nás, kteří upřednostňují sexuální radovánky v posteli.

Jak už jsme naznačili, nemusí jít zrovna o akrobatický výstup na veřejném koupališti. Ale co třeba půlhodinka mazlení v ústraní na břehu? Je klidně možné, že se z toho vyvine něco víc. Sex na čerstvém vzduchu může být velmi příjemný, když znáte ta správná místa. A ta riziková prostě vynechte.

sex

Kde to jde...

Piknik na molu Je příjemné naložit košík oblíbenými delikatesami, sbalit deku a dobrou náladu a vyrazit s milovaným partnerem k vodě. Prostředí jako stvořené k lásce a milování. Ale pozor, po setmění štípou komáři nejradši, proto nezapomeňte přibalit i účinný repelent.

Podle průzkumu výrobce kondomů Durex je pro 27 % Evropanů nejskvělejší sex právě na pláži. Jen pozor na zadřený písek!

Romantika na balkoně Na pouhé opalování je ho škoda. Mezi kytičkami a svíčkami se nádherně miluje! Pro zvýšení romantického efektu doporučujeme nad „scénou“ rozprostřít moskytiéru. Jako z Tisíce a jedné noci!

Když ještě navíc přihodíte pár polštářků, nažhavíte gril a naladíte oblíbená cédéčka (stačí i ptačí zvukový doprovod) a namícháte báječnou bowli, úspěch je zaručený. Rozmazlovaný protějšek je pak krásně přítulný.

Lesní výprava Posezení v lese nemá chybu, pokud zrovna nesedíte na úpatí mohyly lesních mravenců. Vypátrejte nějaké měkké místečko v mechu, zcela stranou od frekventovaných lesních cest. Pohodlná podložka – kokosová rohož, deka nebo spacák vás oddělí od lesního ekosystému.

Podle zástupců Durexu vyráží 11 % lidí za sexem nejraději právě do lesa. Zdá se, že strach z odhalení a přistižení náhodným houbařem nebo myslivcem rozkoš spíš násobí, než utlumuje.

Hrátky na čtyřech kolech Milování v autě – to se hned cítíte jako za mlada. Jó, když nám bylo osmnáct! Ještě větší grády má milování v kabrioletu. Kdo ho náhodou nevlastní, může si jej pro tento účel vypůjčit. Auto „nahoře bez“ poskytuje netušené možnosti. Už jen samotná jízda jasnou nocí pod hvězdnou oblohou bývá skvělým požitkem. Zastavit můžete kdekoliv na odlehlém místě, na mýtině, kde na vás dýchne smyslná vůně noci. Ideální předpoklad pro „hru bez hranic“.

Lože z obilí „Postel“ opěvovaná mnoha básníky často nabízí v záplavě zlatých klasů útočiště milencům. Existuje něco poetičtějšího?

Rada: Nezapomeňte s sebou podložku, pití, zásobu kapesníčků a především léky proti alergiím. A ty kobylky? Ty prostě ignorujte.

Na posedu Dokonale ukrytý v lese nebo ztracený na okraji pole. Někdy zastřešený a opatřený malou lavičkou: Tam, kde časně zrána čekává myslivec na svou trofej, se dá krásně „odreagovat“. Chládek, vůkol šumí les, jen pozor na netrpělivého myslivce prahnoucího po jelením paroží. To pak znamená vzít co nejrychleji do zaječích.

Doma je doma

Ten, kdo si přece jen nejhezčí zábavu světa užívá nejraději doma, si občas může venkovní sex alespoň představit. A nic za to nedá, když se na nějakém „přírodním“ experimentu s partnerem cvičně domluví. A vsaďte se, že to nemusí být zrovna špatný nápad.

   
12.06.2009 - Ona s ním - autor: Marie Šrámková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [45] terezalah [*]

  příroda - super :) Únik ze stereotypu...

  superkarma: 0 26.06.2013, 14:17:24
 2. [44] matuszyk [*]

  v přirodě-superSml59

  superkarma: 0 21.06.2009, 19:08:24
 3. avatar
  [43] Myškomedvídek [*]

  romantikaSml30

  superkarma: 0 18.06.2009, 23:08:17
 4. avatar
  [42] Nowalie [*]

  Nestyda:Však mě taky do smíchu moc není,ty leta člověk nezapomene.Ale zapřela jsem se a ty jeho "výlevy"mu odmítla tolerovat.Bolí to,vztekám se,brečím,čumím na blbý filmy.Doufám že čas to odfučí.

  A ten týpek,nechceš abych ho dorazila jáSml57.Nevím ty trdlo(myšleno v dobrémSml39),ale tohle si od nějakýho zobáka nezasloužíš.Dle tvých příspěvků jsi chytrá,bystrá,inteligentní a krása jako dodatek samozřejmě.Ty se nedej!Myslím,že jsi taky dost silnáSml22.

  superkarma: 0 16.06.2009, 21:57:11
 5. avatar
  [41] Nowalie [*]

  Nestyda:Však mě taky do smíchu moc není,ty leta člověk nezapomene.Ale zapřela jsem se a ty jeho "výlevy"mu odmítla tolerovat.Bolí to,vztekám se,brečím,čumím na blbý filmy.Doufám že čas to odfučí.

  A ten týpek,nechceš abych ho dorazila jáSml57.Nevím ty trdlo(myšleno v dobrémSml39),ale tohle si od nějakýho zobáka nezasloužíš.Dle tvých příspěvků jsi chytrá,bystrá,inteligentní a krása jako dodatek samozřejmě.Ty se nedej!Myslím,že jsi taky dost silnáSml22.

  superkarma: 0 16.06.2009, 21:55:21
 6. [40] Nestyda [*]

  Nowalie — #39 Jo holka, já permanetně procházím obdobím deprese a zmaru, bohužel pořád kvůli tomu jednomu týpkovi, kterej už neví, čím by mě dorazil. Zatím mi do smíchu není, ale mám obrovskou radost, že Ty jsi silná a dokázala jsi si s ním poradit. Nedej se!

  superkarma: 0 16.06.2009, 12:38:14
 7. avatar
  [39] Nowalie [*]

  Nestyda:Sml52.Když jsem ho pakovala vzteky z bytu,taky jsem si na louskání ani nevzpomněla.Jen jsem měla chuť kopat ho do zadku,až před důmSml57.Zlobil chlapec,ale teď ze sebe dělá chudáčka.Jenom si na to vzpomenu a jdu do vrtuleSml41

  1. na komentář reaguje Nestyda — #40
  superkarma: 0 16.06.2009, 11:19:54
 8. avatar
  [38] Evly [*]

  Když si čověk vybere vyhovující místo a trošku ho zútulní aspoň pohodlnou dekou, tak proč ne? My se na 1.máje  procházeli takovým starším zemědělským statkem, kde už nikdo a nic není, jen staré stavby, stromy a kóje se slámou, tak jsme se líbali pod třešní a pak se opřeli o nějakou tu dřevěnou kój a na stojáka dali rychlovku, bylo to hezký, kolem příroda, ptáčci zpívali, žádný auta, lidi, pohodička Sml37

  superkarma: 0 15.06.2009, 12:48:20
 9. [37] Nestyda [*]

  Nowalie — #34 Z toho, že jsi sama, si nic nedělej. Já také... :'( A dozvěděla jsem se to takovým způsobem, že na nějaké "louskání" a něžnosti mne v tu ránu přešla chuť, ale už vím, jak se cítí naprostý idiot a loser...

  superkarma: 0 14.06.2009, 17:00:06
 10. avatar
  [36] grizzly [*]

  Rikina — #33 Doté doby než ti na nohu sáhne vrcholu chtivý horolezec.

  superkarma: 0 13.06.2009, 18:23:27
 11. avatar
  [35] grizzly [*]

  Nowalie — #34 Víš jak žena balí muže??? Stačí se podívat do očí, usmát a řici "Pojď!" a 96% mužů půjde. Muži jsou jednoduší, kdyby tohle ženy věděly a věřily tomu tak máme na zemi peklo. ..... A nebo ne?!

  superkarma: 0 13.06.2009, 18:22:33
 12. avatar
  [34] Nowalie [*]

  A sešlapané rákosí,to už bych nemusela.Poďobaná stehna od nějakých ovádů.Celkově už mě sex v přírodě neláká tolik jako před lety ale spestření,proč neSml80.Jen je tu zásadní otázka a to s kým "louskat".Jsem totiž sama.Sml39.

  1. na komentář reaguje grizzly — #35
  2. na komentář reaguje Nestyda — #37
  superkarma: 0 13.06.2009, 15:27:18
 13. [33] Rikina [*]

  Z výše uvedeného - v autě to není v přírodě. Interiér vozu není příroda. Na balkóně v paneláku by pak zajisté měli sousedé námitky proti dýmu linoucímu se z grilu, jakož i proti hudbě, takže popsaný romantický večer se dá realizovat jen těžko. Panelákové balkóny ostatně téměř žádné soukromí neposkytují a příroda to taky není. Sml57 Jo, v osamělé vile na předměstí, tam jo, tam by na balkóně asi šlo leccos. Pláž a obilí je nesmysl, krajně nepohodlné a nepříjemné. Posed, les, louka, stoh, kupky sena, to se všechno dá, ještě bych přidala prosluněné pískovcové skály, tam se dají najít prima zákoutí schovaná před turistickým provozem.

  1. na komentář reaguje grizzly — #36
  superkarma: 0 13.06.2009, 08:54:55
 14. avatar
  [32] grizzly [*]

  Nestyda — #4 Asi ano, ale sex v přírodě - zapíchlé jehlicí, písek a hmyzové, ani ten stoh není ono. Ostatně naši předkové se nesvlékali jen poodhrnuli sukni...

  superkarma: 0 12.06.2009, 18:00:12
 15. avatar
  [31] wolves13 [*]

  lilithheta — #29 Ano, taky to tak cítím Sml30

  superkarma: 0 12.06.2009, 15:38:46

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] lilithheta [*]

  Dante Alighieri — #27 Myslím, že s pornem měl v mládí styk téměř každý, minimálně ten, kdo měl staršího bráchu a přesto ho to nikterak nepoznamenalo.

  superkarma: 0 12.06.2009, 15:30:07
 2. avatar
  [29] lilithheta [*]

  wolves13 — #18 Mně je 30 a kdybych viděla své rodiče souložíc dnes, tak z toho mám trauma taky. V mém osobním světě souloží všichni, vyjma vlastních rodičů - ty se rozmnožili zásadně "násobením a dělením". Sml39

  1. na komentář reaguje wolves13 — #31
  superkarma: 0 12.06.2009, 15:28:39
 3. avatar
  [28] wolves13 [*]

  Dante Alighieri — #27 Taky myslím, všichni nejsou stejní a každé dítě vnímá jinak. Pro někoho to nemusí být nic, ale pro někoho to může být dost citelné poznamenání. Chápu, že je to přírozená věc..nevím. Teď už se to taky bere jinak, protože děti sou vyspělé dřív, než to bylo tehdá. Byly zakázané filmy..

  superkarma: 0 12.06.2009, 14:21:57
 4. avatar
  [27] Dante Alighieri [*]

  Nyoghta — #23 Já se domnívám, že pokud nějaká osoba třeba i do 10 let třeba omylem (nebo i úmyslně) vidí např. porno, že to může poznamenat dost. Ale asi záleží i na povaze dítěte, jak je citlivé a tak...

  1. na komentář reaguje wolves13 — #28
  2. na komentář reaguje lilithheta — #30
  superkarma: 0 12.06.2009, 14:18:35
 5. avatar
  [26] wolves13 [*]

  orangutan — #25 Byly, jen nebyly potvůrky tak komentované

  superkarma: 0 12.06.2009, 14:18:15
 6. [25] orangutan [*]

  Sml16dřív snad klíšťata ani nebyly

  1. na komentář reaguje wolves13 — #26
  superkarma: 1 12.06.2009, 14:16:29
 7. [24] FAXÍK [*]

  proč ne v přírodě? ale pozor na klíšťata a zvědavé pozorovatele Sml52

  superkarma: 0 12.06.2009, 14:05:19
 8. [23] Nyoghta [*]

  Dante Alighieri — #17 To slyším porvé, možná na tom něco bude, nevím. Ale myslím, že je to trochu podceňování děcek - v 7 letech už jsem měla dost rozumu na to, abych spoutu věcí pochopila. A taky... není sex jako sex. :) Když je to trochu ostřejší sex s hlasovým projevem, tak se to může násilí dost podobat. Ale to by asi v bazénu nikdo neprovozoval.

  1. na komentář reaguje Dante Alighieri — #27
  superkarma: 0 12.06.2009, 14:01:51
 9. avatar
  [22] wolves13 [*]

  Bébina — #21 Tedy v tomhle tak znalá nejsem. ale docela drsné tedy

  superkarma: 0 12.06.2009, 13:56:01
 10. [21] Bébina [*]

  Dante Alighieri — #17 Podle toho jaky sex. Pokud klasickou misionarskou polohu, kde je zena dole a treba se i hlasove projevuje, pak si dite muze myslet, ze tatinek maminku bije. Ale treba pri poloze na konicka je to vnimani jine. Ne nadarmo byly urcitymi nabozenstvimi zakazany polohy, kdy je zena nahore. Musely byt dole, podrobene muzum. Dokonce zeny ani nesmely prozit orgasmus, protoze by to znamenalo, ze muzi poslouzili zenam, nikoliv naopak.

  1. na komentář reaguje wolves13 — #22
  superkarma: 0 12.06.2009, 13:47:09
 11. avatar
  [20] wolves13 [*]

  Dante Alighieri — #19 Jasné, chápu. Ono to je dost problém v tak malém bytě. Je pravda,že my měli 3+1, ale v paneláku v noci slyšíš každé slovo a šum..Takže, že bych z toho byla nějak nadšená, to se říct nedá. Ono záleží i na tom, jakého partnera máš. Protože se na tom pracovat dá, ale musí být taky ohleduplný.

  superkarma: 0 12.06.2009, 13:31:10
 12. avatar
  [19] Dante Alighieri [*]

  wolves13 — #18 Já jsem je určitě viděla taky, jen se to zasunulo do mýho podvědomí a nepamatuju si to. Do 6 let jsem totiž byla s rodiči v ložnici (měli jsme 1+1) a moc bych se divila, kdyby ani jednou... Je pravda, že problémy v této oblasti mám (možná né kvůli souložícím rodičům, to nevím), hlavně šílený zábrany a taky mě to nebaví, nepotřebuju to.

  1. na komentář reaguje wolves13 — #20
  superkarma: 0 12.06.2009, 13:24:39
 13. avatar
  [18] wolves13 [*]

  Dante Alighieri — #17 To máš pravdu, jedna moje kamarádka viděla rodiče v 4 letech a nese si to jako hrůzný zážitek doteď a to je jí 40 let...takže na tom něco je

  1. na komentář reaguje Dante Alighieri — #19
  2. na komentář reaguje lilithheta — #29
  superkarma: 0 12.06.2009, 13:21:32
 14. avatar
  [17] Dante Alighieri [*]

  Nyoghta — #16 Mně jedna psycholožka řekla, že dítě tak do 8 let vnímá sex jako násilí.

  1. na komentář reaguje wolves13 — #18
  2. na komentář reaguje Bébina — #21
  3. na komentář reaguje Nyoghta — #23
  superkarma: 0 12.06.2009, 13:18:49
 15. [16] Nyoghta [*]

  K sexu v přírodě i obecně mám kladný vztah, ale svoje historky sem rozhodně psát nebudu. Tady si budu hrát na slušnou. :-P Akorát teda nechápu, jak by dětem ublížilo, kbyby někde náhodou záhlédy souložící pár. Snad jedině že by pak rodiče měli co vysvětlovat, ale jejich chyba, že to neudělali dřív. :)

  1. na komentář reaguje Dante Alighieri — #17
  superkarma: 0 12.06.2009, 13:13:18
 16. [15] Bébina [*]

  Ja jsem prilis konzervativni, neni nad pohodli domova. Venku z toho nic nemam. Ale muj pritel si takhle kvuli jednem znicil kolo, kdyz v pubertalnim veku jel lesem a nemohl od milujiciho se paru odtrhnout zrak a vrazil do stromu. A dalsi zazitek, kdyz nic netusici sekal louku, kde si uprostred uzivala dvojice. Kdyz uz byl moc blizko, tak je to prestalo bavit a odesli.

  superkarma: 0 12.06.2009, 13:11:02
 17. avatar
  [14] wolves13 [*]

  Dante Alighieri — #12 Děkuji Sml27

  superkarma: 0 12.06.2009, 13:11:00
 18. [13] Rikina [*]

  Mickey Mouse — #1 Tak tak, na posedu bývá veselo. Sml57 TEN posed je tam pořád, a stále dobře udržovaný a použitelný...

  superkarma: 0 12.06.2009, 13:08:29
 19. avatar
  [12] Dante Alighieri [*]

  wolves13 — #11 Nejsi. Sml23

  1. na komentář reaguje wolves13 — #14
  superkarma: 0 12.06.2009, 12:58:46
 20. avatar
  [11] wolves13 [*]

  Nestyda — #8 Co na pláži já to zažila v bazénu a to byl tak prťavý a v sezóně, zřejmě jim nevadilo, že kolem nich plavou malá dítka...nevím, tohle mě příjde dost extrém..chápu, touha je silnější, ale v tom případě sou i jiná místa. Pardon, sem staromódní asi Sml80

  1. na komentář reaguje Dante Alighieri — #12
  superkarma: 0 12.06.2009, 12:56:50
 21. avatar
  [10] Dante Alighieri [*]

  Nestyda — #8 Ježiš, už nikdy nevkročím na pláž... A vůbec, už nikdy nevyjdu z domu! Sml6 V tomhle jsem prostě konzerva a doufám, že mi žádnej pár tenhle zážitek nedopřeje.

  superkarma: 0 12.06.2009, 12:48:56
 22. avatar
  [9] wolves13 [*]

  Nestyda — #7 To je přirovnání - puch jak z obludária a slušelo jim to Sml52 já sem tedy šla jen kolem milovacího domu, bylo to u zastávky, lidi se na sebe docela srandovně dívaly Sml30

  superkarma: 0 12.06.2009, 12:46:26
 23. [8] Nestyda [*]

  Dante Alighieri — #6 Jednou jsem si tak kráčela po pláži a hledala mušličky... mušličky jsem nenašla, zato dva rychlovkáře. Oba měli odhalená jen propojená ohambí. Kdyby u toho nedělali ty jezdivé pohyby, vůbec by mi nedošlo, že mají soulož, no i pak jsem na ně chvilku koukala, stála jsem asi tři metry od nich, jestli dělají to, co jsem si myslela, že dělají... dělali :)

  1. na komentář reaguje Dante Alighieri — #10
  2. na komentář reaguje wolves13 — #11
  superkarma: 1 12.06.2009, 12:42:57
 24. [7] Nestyda [*]

  wolves13 — #5 jo, o myslivci, co šmíruje jsem taky něco slyšela. Tenhle se neostýchá jít rovnou k zevnitř zafuněnému autu a zaklepat na okénko... Jednou jsem šla kolem "milovacího" auta, byla pootevřená okénka, puch jak z obludária... ale slušelo jim to.. bylo to hezký :)

  1. na komentář reaguje wolves13 — #9
  superkarma: 0 12.06.2009, 12:41:07
 25. avatar
  [6] Dante Alighieri [*]

  Nechci, aby mě při tom někdo viděl a já při tom nechci vidět druhé. A hotovo!

  1. na komentář reaguje Nestyda — #8
  superkarma: 0 12.06.2009, 12:39:57
 26. avatar
  [5] wolves13 [*]

  Takový pěkný sexík na molu sem zažila...myslím, že ten adrenalin je při tom nejlepší. To stojí za to, ať je to kdekoliv. A když je zima, autíčko je príma Sml58 To už je nějaký čas, co povídal nějaký myslivec, že sleduje páry v přírodě..takže pozor na šmíráky Sml22

  1. na komentář reaguje Nestyda — #7
  superkarma: 0 12.06.2009, 12:34:26
 27. [4] Nestyda [*]

  Koukám, že jsem snad jediná žena, která klikla na toto téma...

  1. na komentář reaguje grizzly — #32
  superkarma: 0 12.06.2009, 12:00:05
 28. avatar
  [3] grizzly [*]

  Nejlepší je v přírodě naladit a v bezpečí chaty, hotelu prostě příbitku náladu dokončit. Ještě příjemné je na lodi (ne pramice, raft, kánoe či kajak) myslím loď takovou malou jachtu s ložnicí kuchyní a palubou na opalování. Jen je dobré když je zakotvena a venku není bouře.

  superkarma: 1 12.06.2009, 11:56:06
 29. [2] Nestyda [*]

  Jednou jsme celý zaslepení vášní a chtíčem vylezli na posed... Už jsem byla nahatá, když přilítnul sršeň, asi se chtěl jen rozhlídnout po nějaké té vysoké, ale já si uvědomila, že tam také mohou mít hnízdo... To byl pohled pro bohy, jak jsem nahatá pelášila po žebříku dolů a frrr...

  superkarma: 0 12.06.2009, 11:30:43
 30. avatar
  [1] Mickey Mouse [*]

  Jo posed... To JE opravdu dobrodružné. Těch zapletených končetin se poté jeden nedopočítá.

  1. na komentář reaguje Rikina — #13
  superkarma: 0 12.06.2009, 08:59:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme