Mnozí lidé žijí v předsvědčení, že sex patří jen a pouze do ložnice. Pravda, část z nich s tímto přesvědčením vede celkem spokojený život. Možná to partnera začne nudit, možná taky ne. Ale přesto, proč nevyzkoušet milování i někde jinde? Stereotyp byl a bude v sexu vždy jen na škodu.
Přečtěte si seznam několika netradičních míst, která dodají milování jiskru a možná i trochu napětí.

V obýváku
Koukáte se večer na televizi a ve filmu zrovna běží vášnivá scéna. Partner se nechal inspirovat a taktně vás směruje do ložnice. Navrhněte mu, že dnes zůstanete v obýváku. Není to výrazná obměna, pokud zůstanete ležet na gauči, ale zkuste se přesunout do křesla! Nejen aktivní, ale i pasivní poloha v křesle bývá pro ženy velmi příjemná.   

V přírodě
Milování v přírodě ocení hlavně romantici. Vezměte svého muže nebo přítele na procházku do přírody na nějaké odlehlé místo. Možná po sobě znenadání zatoužíte. To by neměl být problém. Nejspíš se charakter milování bude odvíjet hlavně od toho, jak moc se bojíte, že někdo půjde náhodou kolem.

Někoho může tahle představa úplně znechutit a jiného zase vyburcovat k tomu nejlepšímu výkonu, ale vždy budete sex v přírodě vnímat mnohem intenzivněji.

Můžete si užít dlouhou romantickou rozkoš nebo taky vzrušující rychlovku. Pokud je to možné, vezměte si s sebou deku nebo jinou podložku. Zelené skvrny na oblečení v oblasti loktů a kolen pak totiž nejsou vzrušující ani romantické.

Na půdě
Napadlo vás někdy vrátit se do dětství, kdy jste si možná se sousedovic synkem hrávali na půdě a zamilovaně si špitali? Udělejte to znovu. Vezměte si deku a vyšplhejte po dřevěných schodech. Půdy vždycky působily trochu tajemně. Je to ještě pozůstatek z dětství, kdy jste tam mohli nalézt spoustu podivných věcí a staré veteše. Rozprostřete na zemi deku (možná najdete i staré matrace) a nechte se unést. Už je jen na vás, jak to uděláte. Za připomenutí stojí, že od půdy už je jen krok na střechu, a tam to taky může stát za to.

Ve vaně, ve sprchovém koutě
Nabídněte partnerovi společnou koupel nebo sprchu. Určitě bude nadšeně souhlasit. Možná budete mít problém se do vany společně vejít, obzvlášť pokud je váš partner kus chlapa. S trochou šikovnosti by se ale nakonec mělo zadařit. Tady ovšem skutečně platí - čím větší vana, tím lepší sex.

Pokud patříte ke šťastlivcům s vířivkou, jste na tom nejlépe, zčásti také proto, že výběr polohy není výrazně omezený. Jestliže se do vany opravdu neposkládáte nebo máte jen sprchový kout, zůstaňte jednoduše stát. Nikde není psáno, že při milování musíte ležet. V tomto případě si ovšem polohu moc vybírat nemůžete.

Začněte se vzájemně mýt rukama nebo masážní žínkou. Jako předehra to funguje dokonale. Svého partnera už nejspíš znáte, a tak sama víte, kde můžete přitlačit a kde naopak máte být jemnější, aby pro něj společná koupel byla co nejpříjemnější, a pak se oddejte koupelnovým erotickým hrátkám. Je na vás, kam až je necháte dojít.
 
Na pračce
Sex na třesoucí se pračce je už léta velmi oblíbený. A čím „divočejší“ pračku máte, tím lepší zážitek vám přichystá. Je-li vaše pračka naopak k zemi jako přikovaná a při ždímání se skoro ani nehne, jste v nevýhodě. Silné vibrace jsou pro ženy velmi vzrušující. Takže zbývá jen dát vyprat prádlo, zasednout pračku při ždímání a požádat o asistování i partnera. Musí vás přece podržet, abyste náhodou nespadla. Natřásající pračka vám může pikantně zpestřit sexuální život. 

Na pracovišti
Představme si několik situací, jak se dostane váš partner za vámi do práce. Jdete se s ním v sobotu odpoledne projít a míjíte vaše pracoviště, kde zrovna teď nikdo není. Vy si vzpomenete, že jste si tam včera nechala deštník, nebo mu prostě jen nabídnete, jestli se nechce podívat, jak to u vás vypadá. Nebo sedíte ještě v práci, všichni odešli, ale vám se stále nedaří dokončit přidělaný úkol. Váš protějšek vás možná rád v práci navštíví a přinese večeři. Zkrátka je hodně možností, jak se ocitnout s partnerem na pracovišti o samotě. Pokud ovšem neděláte v nepřetržitém provozu a směnu drží vždy několik lidí.
Taková rychlovka na pracovním stole, na záchodě nebo kdekoliv jinde na pracovišti nezní zas tak špatně. Rychlovky jsou totiž zaručeně vzrušující téměř vždy a téměř všude. Přinejmenším budete mít na co dlouho vzpomínat.

V autě
Kdo nezkusil nebo alespoň neuvažoval o milování v autě? Auto je takový evergreen netradičních míst pro milování. Auto má své výhody, můžete si s ním zajet téměř kamkoliv, a postarat se tak o dostatek soukromí. Je ale možné, že budete řešit otázku pohodlí. Na zadní sedačky se možná nevejdete, vpředu se musíte neustále vyhýbat řadicí páce nebo volantu.

Sklopením sedaček můžete naštěstí problém zmírnit. Může se však stát, že uvnitř auta se prostě nebudete cítit pohodlně a jednoduše se přesunete na jeho kapotu. I to je řešení. Máte-li větší auto, jste ve výhodě ve všech směrech.

Určitě si stojíte za názorem, že nejpohodlnější je stejně postel. Ale pro zpestření se vyplatí občas se toho pohodlí vzdát. Netradičních míst pro milování je ve vašem okolí nesčetně mnoho. Je třeba jen zapojit fantazii a zaujmout nápadem i partnera. Určitě budete mít na co vzpomínat.

Zkoušela jste někdy milování na neobvyklém místě? Jaké to bylo? Je nějaké místo, kde byste se chtěla pomilovat?

Reklama