Vztahy

Sex? V ložnici ne!


Mnozí lidé žijí v předsvědčení, že sex patří jen a pouze do ložnice. Pravda, část z nich s tímto přesvědčením vede celkem spokojený život. Možná to partnera začne nudit, možná taky ne. Ale přesto, proč nevyzkoušet milování i někde jinde? Stereotyp byl a bude v sexu vždy jen na škodu.
Přečtěte si seznam několika netradičních míst, která dodají milování jiskru a možná i trochu napětí.

V obýváku
Koukáte se večer na televizi a ve filmu zrovna běží vášnivá scéna. Partner se nechal inspirovat a taktně vás směruje do ložnice. Navrhněte mu, že dnes zůstanete v obýváku. Není to výrazná obměna, pokud zůstanete ležet na gauči, ale zkuste se přesunout do křesla! Nejen aktivní, ale i pasivní poloha v křesle bývá pro ženy velmi příjemná.   

V přírodě
Milování v přírodě ocení hlavně romantici. Vezměte svého muže nebo přítele na procházku do přírody na nějaké odlehlé místo. Možná po sobě znenadání zatoužíte. To by neměl být problém. Nejspíš se charakter milování bude odvíjet hlavně od toho, jak moc se bojíte, že někdo půjde náhodou kolem.

Někoho může tahle představa úplně znechutit a jiného zase vyburcovat k tomu nejlepšímu výkonu, ale vždy budete sex v přírodě vnímat mnohem intenzivněji.

Můžete si užít dlouhou romantickou rozkoš nebo taky vzrušující rychlovku. Pokud je to možné, vezměte si s sebou deku nebo jinou podložku. Zelené skvrny na oblečení v oblasti loktů a kolen pak totiž nejsou vzrušující ani romantické.

Na půdě
Napadlo vás někdy vrátit se do dětství, kdy jste si možná se sousedovic synkem hrávali na půdě a zamilovaně si špitali? Udělejte to znovu. Vezměte si deku a vyšplhejte po dřevěných schodech. Půdy vždycky působily trochu tajemně. Je to ještě pozůstatek z dětství, kdy jste tam mohli nalézt spoustu podivných věcí a staré veteše. Rozprostřete na zemi deku (možná najdete i staré matrace) a nechte se unést. Už je jen na vás, jak to uděláte. Za připomenutí stojí, že od půdy už je jen krok na střechu, a tam to taky může stát za to.

Ve vaně, ve sprchovém koutě
Nabídněte partnerovi společnou koupel nebo sprchu. Určitě bude nadšeně souhlasit. Možná budete mít problém se do vany společně vejít, obzvlášť pokud je váš partner kus chlapa. S trochou šikovnosti by se ale nakonec mělo zadařit. Tady ovšem skutečně platí - čím větší vana, tím lepší sex.

Pokud patříte ke šťastlivcům s vířivkou, jste na tom nejlépe, zčásti také proto, že výběr polohy není výrazně omezený. Jestliže se do vany opravdu neposkládáte nebo máte jen sprchový kout, zůstaňte jednoduše stát. Nikde není psáno, že při milování musíte ležet. V tomto případě si ovšem polohu moc vybírat nemůžete.

Začněte se vzájemně mýt rukama nebo masážní žínkou. Jako předehra to funguje dokonale. Svého partnera už nejspíš znáte, a tak sama víte, kde můžete přitlačit a kde naopak máte být jemnější, aby pro něj společná koupel byla co nejpříjemnější, a pak se oddejte koupelnovým erotickým hrátkám. Je na vás, kam až je necháte dojít.
 
Na pračce
Sex na třesoucí se pračce je už léta velmi oblíbený. A čím „divočejší“ pračku máte, tím lepší zážitek vám přichystá. Je-li vaše pračka naopak k zemi jako přikovaná a při ždímání se skoro ani nehne, jste v nevýhodě. Silné vibrace jsou pro ženy velmi vzrušující. Takže zbývá jen dát vyprat prádlo, zasednout pračku při ždímání a požádat o asistování i partnera. Musí vás přece podržet, abyste náhodou nespadla. Natřásající pračka vám může pikantně zpestřit sexuální život. 

Na pracovišti
Představme si několik situací, jak se dostane váš partner za vámi do práce. Jdete se s ním v sobotu odpoledne projít a míjíte vaše pracoviště, kde zrovna teď nikdo není. Vy si vzpomenete, že jste si tam včera nechala deštník, nebo mu prostě jen nabídnete, jestli se nechce podívat, jak to u vás vypadá. Nebo sedíte ještě v práci, všichni odešli, ale vám se stále nedaří dokončit přidělaný úkol. Váš protějšek vás možná rád v práci navštíví a přinese večeři. Zkrátka je hodně možností, jak se ocitnout s partnerem na pracovišti o samotě. Pokud ovšem neděláte v nepřetržitém provozu a směnu drží vždy několik lidí.
Taková rychlovka na pracovním stole, na záchodě nebo kdekoliv jinde na pracovišti nezní zas tak špatně. Rychlovky jsou totiž zaručeně vzrušující téměř vždy a téměř všude. Přinejmenším budete mít na co dlouho vzpomínat.

V autě
Kdo nezkusil nebo alespoň neuvažoval o milování v autě? Auto je takový evergreen netradičních míst pro milování. Auto má své výhody, můžete si s ním zajet téměř kamkoliv, a postarat se tak o dostatek soukromí. Je ale možné, že budete řešit otázku pohodlí. Na zadní sedačky se možná nevejdete, vpředu se musíte neustále vyhýbat řadicí páce nebo volantu.

Sklopením sedaček můžete naštěstí problém zmírnit. Může se však stát, že uvnitř auta se prostě nebudete cítit pohodlně a jednoduše se přesunete na jeho kapotu. I to je řešení. Máte-li větší auto, jste ve výhodě ve všech směrech.

Určitě si stojíte za názorem, že nejpohodlnější je stejně postel. Ale pro zpestření se vyplatí občas se toho pohodlí vzdát. Netradičních míst pro milování je ve vašem okolí nesčetně mnoho. Je třeba jen zapojit fantazii a zaujmout nápadem i partnera. Určitě budete mít na co vzpomínat.

Zkoušela jste někdy milování na neobvyklém místě? Jaké to bylo? Je nějaké místo, kde byste se chtěla pomilovat?

   
16.06.2008 - Láska a vztahy - autor: Eva Soukupová

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [43] stanca [*]

  Milovali jsme se snad všude,ale není nad ty časy kdy jsme byli bezdětný, nyní jsem nervozní kdy se otevřou dveře dětského pokoje,což malá dělá z oblibou.

  superkarma: 0 22.07.2008, 20:38:49
 2. [42] Andariel [*]

  Auto je uplně nejlepší v tý chvíli se ani pohodlí neřeší.Můj přítel má malý auto a stejně se tam dá dělat věcí.Ale vždy mám pak odřená kolena:DDalší dobrá věc je kulna sice koukan na sekačku není zrovna vzrušující ale na sekačku koukat nemusíte:D

  superkarma: 0 20.06.2008, 12:47:57
 3. [41] evikah [*]

  No, auto je známé a dobré, ale já se uvolním jen když z chlapa cítím, že mě chce... Jakmile je taky nervozní, tak se mi honí hlavou - někdo půjde okolo a tohle mě tlačí, atd.
  Jinak moje nejneobvyklejší místo? Lavička v parku - ale jednou a naposled

  superkarma: 0 18.06.2008, 09:21:03
 4. avatar
  [40] Korra [*]

  Už mám ráda svoje pohodlí, většinu variant zde uvedených jsem vyzkoušela, ale zas tak odvařená jsem z nich nebyla. Neumím se uvolnit, když mě to někde tlačí nebo když se bojím, že nás někdo načape.

  superkarma: 0 17.06.2008, 16:24:58
 5. avatar
  [38] Juana [*]

  Tak nemám vyzkoušenou půdu, pračku a vanu - i když ve vaně nějaké pokusy byly, ale byla moc malá
  Pracoviště mám taky vyzkoušený - jednak jsme s manželem ještě za svobodna chodili uklízet a nikdo jiný než my tam nebyl, a jednak pracujeme spolu a nikdo jiný tam kromě nás taky není
  A pak si ještě vzpomínám na stan a ještě tu není myslím zmiňovaná kuchyňská linka
  A prý je taky dobrý kulečníkový stůl, ale takové zkušenosti zatím nemám

  superkarma: 0 16.06.2008, 21:05:12
 6. avatar
  [37] OlgaMarie [*]

  K č. 36: Jen si nemohu vzpomenout s kým jsem na něm byla.

  superkarma: 0 16.06.2008, 20:03:55
 7. avatar
  [36] OlgaMarie [*]

  Tak jsem si početla a řeknu vám, brala bych 17 a to seno.
  Ovšem Nyo těžce boduje s míchačkou na beton. Ty velké, jak převáží na stavby...

  superkarma: 0 16.06.2008, 20:01:28

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [35] mindulinka [*]

  když nebylo kde, auto bylo dobrý, teď ani náhodou. Jsme zlenivělí a máme rádi jakoukoliv postel. Pro mě je to nepohodlný i ve sprše, kachličky studí a voda mi leje do nosu.

  superkarma: 0 16.06.2008, 19:56:20
 2. avatar
  [34] OlgaMarie [*]

  A co koupelnou dlaždice? To je tedy maso! A ve vaně si kamarádka zlomila ruku. Na chirurgii řvali smíchy, byla tak zblblá, že na otázku, jak se jí to stalo, odpověděla pravdu.

  superkarma: 0 16.06.2008, 19:51:46
 3. avatar
  [33] prece ja [*]

  kromě pracoviště - vše. Vanu už ne, málem jsem se utopila, z přírody spoustu štípanců, v autě super(přesto, že přítel má 2m), vyzkoušen i celý byt(mimo WC, špajzu).

  superkarma: 0 16.06.2008, 18:03:35
 4. avatar
  [32] Amálie [*]

  Když mě nedávno drahý zavezl na polňačku (hnoje hned vedle jsme si všimli až pak ), zapomněl jaksi vypnout světla a musel nás vysvobodit až kamarád se startovacími kabely

  superkarma: 0 16.06.2008, 17:19:03
 5. avatar
  [31] wich [*]

  soofii: Na pracovišti super

  superkarma: 0 16.06.2008, 15:51:23
 6. [30] soofii [*]

  V obýváku na kožešině u krbu - superr
  v přírodě - znovu objevení po 20 letech - stačí najít diskrétní místečko, vzít sebou deku a celé léto se můžete milovat venku ,
  vana a sprcháč příjemné...,
  na pračce,pracovišti a půdě - nevyzkoušeno - neláká...
  v autě nás to nenadchlo, společně jsme konstatovali, že z toho jsme již vyrostli

  superkarma: 0 16.06.2008, 14:57:50
 7. avatar
  [29] Chameleonka [*]

  Postrádám tady kuchyňskou linku, ideálně na varné desce, kterou lze v rámci zvýšení rozkoše libovolně zapínat
  V přírodě pak je velmi rajcující mraveniště velkých lesních mravenců
  Spuštěná kopírka přinese v práci trochu ozónu a nadto i netušené originální pornografické snímky
  Gymnastika s úkopy je ideální v autě v prudkém kopci bez zatažené ruční brzdy - pak jen stačí v extázi nepatrně přišlápnout spojku
  Chybí zde toaleta v letadle
  A sex v kánoi blížící se k peřejím taky nemusí mít chybu

  superkarma: 0 16.06.2008, 13:45:09
 8. avatar
  [28] gerda [*]

  výborný nápad! Půjčím si sousedovic synka a zatáhnu ho na půdu

  superkarma: 0 16.06.2008, 12:29:13
 9. avatar
  [27] wich [*]

  Monina (16):

  superkarma: 0 16.06.2008, 12:25:32
 10. avatar
  [26] wich [*]

  Všude, kde se dá kleknout Ve vaně to bylo taky hezký. Bylo to naše první milování ve vodě, tak to taky bylo dost rychlý

  superkarma: 0 16.06.2008, 12:24:12
 11. avatar
  [25] Kassy [*]

  kareta: Jo, na to jsme nedávno s přítelem koukali Taky by se nám to líbilo

  superkarma: 0 16.06.2008, 12:16:07
 12. avatar
  [24] kareta [*]

  znovu!!!
  http://www.dreamlovechair.nl/en_seats.php

  superkarma: 0 16.06.2008, 12:13:19
 13. avatar
  [23] kareta [*]

  http://images.google.com/imgres?imgurl=http://i44.photobucket.com/albums/f20/daniel_toh/products/dlc07.jpg&imgrefurl=http://dtti.wordpress.com/2006/10/21/dream-love-chair/&h=300&w=400&sz=37&hl=cs&start=2&tbnid=9UHRY-3XGoDSdM:&tbnh=93&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Dlove%2Bchair%26hl%3Dcs%26rls%3Dcom.microsoft:cs:IE-SearchBox%26rlz%3D1I7GGLJ má to ovladače a můžeš si různě ZAPŘÍT NOHY a PŘIDÁVAT RYCHLOST

  superkarma: 0 16.06.2008, 12:12:09
 14. avatar
  [20] Kassy [*]

  Obývák a koupelnu využíváme běžně, jinak asi jediné zvláštní místo bylo kupé ve vlaku. Auto ani půdu nemáme a v přírodě v žádném případě. Jakožto alergik bych se u toho asi udusila. Navíc mi tato zkušenost stačila jednou, ještě s bývalým partnerem. Na skále nad jezerem, on byl nadšený, jak jsme hezky sblíženi s přírodou a vůbec nechápal, proč rozhodně nechci druhé kolo. Hrbatá skála pod zády, mraveniště za hlavou a jeho 90 kilo na sobě - to byl teda vzrušující zážitek

  superkarma: 0 16.06.2008, 12:09:30
 15. avatar
  [19] kareta [*]

  já bych chtěla takový ten vynález Japonců love chair Hýbe se to samo a člověka pak nic nebolí

  superkarma: 0 16.06.2008, 12:07:11
 16. avatar
  [18] micinka.juli [*]

  *samo linka, překlep

  superkarma: 0 16.06.2008, 12:06:54
 17. avatar
  [17] micinka.juli [*]

  ještě přidávám klášterní zahradu a jednou wc v hotelu
  auto je klasika, krom křeči v lýtku mi nevadilo nic, z bytu nezkouším leda wc, je fakt malé a synův pokoj. takové místnosti jako je šatna nebo špajzka neberu, jsou plné až po dveře. koupelna je tradiční, vana ok, pračka sice neskáče, ale je to ok. línka ňam, u rotopedu taky dobrý

  superkarma: 0 16.06.2008, 12:06:21
 18. [15] Peťuna [*]

  Z těch neobvyklých míst jsem vyzkoušela auto, poslední řadu v kině (tenkrát seděli jen další dva lidi vepředu, jinak bych to neriskla), kupé ve vlaku, kůlna a jinak asi nic zvláštního né. Dnes už je to pro mne pohodlnější hezky doma.

  superkarma: 0 16.06.2008, 10:24:24
 19. avatar
  [14] Simoušek [*]

  moje zkušenosti: ve sklepě, v autě, ve vaně (máme velkou - pro dva), na kuch.lince, v posteli, na posedu , v lese, na schodech (au - otlačená záda) - asi by toho bylo víc, ale už si nevzpomínám

  superkarma: 0 16.06.2008, 10:12:58
 20. [13] počítačka [*]

  Postel? Úžasné. Příroda? Skvělé! Auto? Také to jde, troška gymnastiky a jde to také i když jsem já 176 a on 198. Jako nastávající "átnice" doporučuji všechno, pokud je to ON.

  superkarma: 0 16.06.2008, 09:50:31
 21. avatar
  [12] Modré z nebe [*]

  Sex v ložnici? Skoro nikdy Máme totiž 1+1 a šestiletého syna. Improvizujeme

  superkarma: 0 16.06.2008, 09:41:54
 22. avatar
  [11] Májík [*]

  jejda,ten smail tam fakt být neměl

  superkarma: 0 16.06.2008, 08:49:07
 23. avatar
  [10] Májík [*]

  kromě té půdy všude

  superkarma: 0 16.06.2008, 08:48:40
 24. avatar
  [9] mysak [*]

  Jinak z nabídky jsme nikdy nevyzkoušeli akorát pracoviště (ještě studuju, tak si to ani neumím představit), ale nějak mi přijde nejlepší postel.

  superkarma: 0 16.06.2008, 08:30:40
 25. avatar
  [8] MEK [*]

  nebyla by špatná autobusová zastávka

  superkarma: 0 16.06.2008, 08:29:58
 26. avatar
  [7] mysak [*]

  Já si z louky přinesla dvě klíšťata, to už mě moc neláká.

  superkarma: 0 16.06.2008, 08:27:44
 27. avatar
  [5] Tosa [*]

  Moje úplně první Tatramatka tak tancovala po kuchyni, že jsem si vystačila sama (tedy sama s pračkou )

  superkarma: 0 16.06.2008, 08:16:30
 28. avatar
  [4] Evikus [*]

  Nyotaimori: No když srovnám dnešní pračky se starou tatramatkou, na které musel někdo sedět aby nám necestovala po koupelně, tak dnešní pračky jsou oproti ní velmi, velmi tiché a klidné

  superkarma: 0 16.06.2008, 08:10:24
 29. [3] hajcena [*]

  Půdu a pračku jsem nezkoušela ,ale ostatní je OK .Vlastně nezaleží KDE, ale s KÝM

  superkarma: 0 16.06.2008, 07:42:52
 30. avatar
  [1] Evikus [*]

  Hm, zajímavé
  U nás zatím obývák = ložnice
  V přírodě mě to nikdy nelákalo, potřebuju k tomu aspoň trochu pohodlí.
  Půdu nemáme
  Vanu zatím nemáme, ve sprcháči mi to nepřijde nic neobvyklého, tam se milujeme poměrně často.
  Pračku taky zatím nemáme, ale jelikož teď už ty pračky tak nevibrují, tak je to podle mě jedno jestli na pračce nebo na stole
  Na pracovišti ani náhodou, nikdy nevím kdo se tady kdy objeví. A na záchodě? Na záchodě na pracovišti? Držím se abych nedala blijícího smajlíka
  V autě jsem to zkoušela, ale je to dost nepohodlné, i když jako změna to není špatné.
  Postel je prostě postel

  superkarma: 0 16.06.2008, 07:14:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme