Bulvár

Sex s prostitutkou? Řekneme to na vás doma!

Není to tak dávno, kdy město Dubí na severu Čech zvažovalo, zda bude vysílat na internetu záběry kamer, které by detailně snímaly místní nevěstince. Návrh však ztroskotal kvůli zákonu na ochranu osobnosti. S podobným, ale propracovanějším nápadem není přichází i Chomutov.

Sexuální turisty, kteří přijíždějí nejčastěji z Německa, chce město zastrašit kamerami. Mohli by se totiž dočkat pěkné ostudy. Pokud by je kamera zachytila v momentě, kdy zastaví prostituce, město jim pošle domů dopis nebo zveřejní fotku auta na internetu.

Tímto jednáním zákon na ochranu osobnosti neporuší, neboť na fotce nebude konkrétní osoba, ale pouze poznávací značka automobilu. Vedení města jedná i mimo naši republiku, aby nedošlo k porušení zákonů německých. Většina dopisů by totiž putovala pravděpodobně právě tam.

Potenciální zákazníky na přítomnost kamer upozorní cedule podél silnice. Budou psány i v německém jazyce. Dalším znesnadněním podnikání pro provozovatele erotických služeb budou německo-české policejní hlídky, které budou nepřetržitě monitorovat rizikové oblasti.

Chomutovští radní doufají, že díky těmto opatřením přestanou sexuální turisté do města jezdit a prostituci se podaří z ulic města vymýtit.  

Co říkáte na podobná opatření? Myslíte, že se podaří prostituci odstranit, nebo se provozovatelé jen přesunou o kus dál?

   
07.08.2008 - Společnost - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. [10] Bébina [*]

  kemy: Podivej se na nejaky web, kolik lidi tam nabizi sex za uplatu. Jeste stale si myslis, ze je prostituce mimo zakon? Postavit zakazniky (at uz fetaky nebo zakazniky prostitutek) mimo zakon je jedine mozne reseni, jak se techto negativnich jevu zbavit. Misto toho jsou fetaci chudinky a z dani jim prispivame na injekcni strikacky a lecbu, to se ti zda spravne?

  superkarma: 0 08.08.2008, 08:44:02
 2. avatar
  [9] OlgaMarie [*]

  Asi mají v Chomutově dost obecních peněz na poštovné. Nejstarší řemeslo přechází s předstihem na eura.

  superkarma: 0 07.08.2008, 17:32:36
 3. avatar
  [8] Mickey Mouse [*]

  kemy: Ve Švédsku je skutečně pokutou postihován zákazník. Prostituce u nás není mimo zákon, jen její "průvodní" jevy = obchod s bílým masem, vydírání, praní špinavých peněz... Mimo zákon je u nás jen pasák, pokud profituje přímo z prostituce. U nás většinou "pronajímají" pokoj nebo poskytují "ochranu", čili je také nikdo nepostihne.

  superkarma: 0 07.08.2008, 16:13:09
 4. avatar
  [7] kemy [*]

  Bébina: ale prostituce přece je mimo zákon.. jesi sem to dobře pochopila, tak ty bys zavírala i lidi, který drogy berou a nejenom ty, který je dealujou a tak? tak to si teda hustááá! pamatuješ na sládka? ten navrhoval trest smrti feťákům - přidala by ses k podpůrcům toho návrhu?

  superkarma: 0 07.08.2008, 15:08:06
 5. avatar
  [6] kemy [*]

  pobavila mě obzvlášť poslední věta - ty radní sou asi pěkný blbci, jesi si myslej, že se to podaří vymýtit
  jinak teda mi to je dost jedno.. ať si šlapou, když chtěj (mam na mysli ty, co to dělaj dobrovolně) a ať si ty kur.vy platěj zase ty, co chtěj..

  superkarma: 0 07.08.2008, 15:06:28
 6. [5] gentiana [*]

  Bébina: Taky si myslím, že na jedné straně nikomu nevadí, že se narušuje ordnung v pohlavních vztazích kdejakými rozvody, soužitím na hromádce a náhodným sexem v průjezdě, ale sex za úplatu je e-e.
  Já bych z dam (i pánů) udělalal živnostníky a ať platí daně, absolvujou školení o bezpečnosti práce atp. jako všichni ostatní. Nebo ať si založí nějaký ten cech šiček a švadlen samy.

  superkarma: 0 07.08.2008, 14:47:23
 7. avatar
  [4] Gabi [*]

  No, nevím, co tomu řekne Igor Němec!

  superkarma: 0 07.08.2008, 14:45:19
 8. avatar
  [3] Hysteria [*]

  Prostituce byla,je a bude.

  superkarma: 0 07.08.2008, 14:39:34
 9. [2] Bébina [*]

  Problem je v tom, ze prostituce neni nezadouci, tak se vsichni tvari jen naoko, ze je to fuj. Ale ve skutecnosti je prostituce zadouci a to velmi, jinak by byla zakazana a ne tolerovana. Pokud ji chteji vymitit, tak at ji postavi mimo zakon a zakazniky prostitutek trestaji. To je totiz jediny zpusob, jak prostituci lze zabranit. Postih prostitutek nikam nevede, tak jako nikam nevede postih dealeru drog, namisto postihu fetaku. Poptavka dela nabidku, nebude poptavka, nebude nabidka. Do te doby, dokud bude v nasem state prostituce tolerovana, at daji zakaznikum pokoj a neposilaji zadne bonzacke fotografie.

  superkarma: 0 07.08.2008, 14:26:19
 10. avatar
  [1] MicinkaM [*]

  Jen tak dál

  superkarma: 0 07.08.2008, 14:20:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme