.

Sex nebo telefon? Promiň, miláčku, musím dopsat smsku…

Novinky

Sex nebo telefon? Promiň, miláčku, musím dopsat smsku…

Jakou roli hraje ve vašem životě mobilní telefon? Je to váš nejlepší kámoš, nebo většinu dne ani nevíte, kam jste ho odložila? Podle některých výzkumů dnes lidé upřednostňují telefon před sexem a po probuzení je nezajímá partner, ale smartphone.

Až 70 procent Japonců by se raději na měsíc vzdalo sexu než svého smartphonu. Více jak polovina mladých lidí z generace Y (lidé narození v období 1985 až 1995) po probuzení sáhne nejprve po svém telefonu. Ale nezaostává ani generace X (lidé narození v období 1965) až 1982). Její zástupci udělají totéž v 38 procentech. Vyplývá to ze zjištění studie Cisco Connected World Technology Report.

Jaký vztah máte se svým telefonem vy? Také to na setkáních s přáteli v baru občas vypadá jak v Klubu přátel smartphonů? A odmítla jste někdy hrátky s partnerem proto, že jste zrovna psala smsku kamarádce?

saf

   
01.12.2014 - Redakční novinky - autor: Marta Pušová

Komentáře:

  1. [1] Nikar [*]

    No, já smartphone nemám, nemám ani žádnou mobilní vychytávku, prostě používám starý mobil (na volání a sms mi stačí), ale nemyslím si, že jsem na něm závislá, někdy ho schválně nechávám doma. Ale je to divná doba, lidé si volají každou chvíli, když se pak vidí, nemají si co říci. Nebo se pak ani dlouho nevidí, jelikož nemají důvod, vše si řeknou telefonem, tak na co osobní kontakt? Ale všimla jsem si třeba u našich rodičů jedné věci. když nám volají a nedovolají se (jsme venku, na nákupu, v kině, prostě jim to nevezmeme), tak jsou schopni obvolat celé příbuzenstvo, co se nám stalo a na mobilu je pak deset nepřijatých hovorů a ještě více sms. To mi přijde jako závislost.

    superkarma: 0 01.12.2014, 12:30:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme