Týna se vzbudila krátce před polednem. Pohlédla vedle sebe, kde pravidelně oddychoval mladý muž, a usmála se. Znali se s Lukášem krátce, ale skvěle si rozuměli. Měli podobné zájmy, poslouchali stejnou hudbu, měli rádi stejná jídla. Ale ze všeho nejvíc si rozuměli v sexu. Ostatně, dokazovali si to celou noc a usnuli až za svítání. Proto ještě Lukáš spal jak zabitý. Nevadí, pomyslela si. Alespoň stihnu uvařit něco dobrého k obědu.

Cestou do kuchyně se Týna zastavila v koupelně. Než se pustí do vaření, ještě se rychle osprchuje. Sundala noční košilku a pustila na sebe proud vlažné vody. Zavřela oči a nechala se laskat kapkami. Vtom zaslechla nějaký zvuk. Ohlédla se. Ve dveřích do koupelny stál Lukáš a tiše ji pozoroval. Byl nahý, tak jak k ránu usnul, a podle jeho ztopořeného pohlaví lehce uhodla, na co právě myslí.

„Lukáši, teď ne! Musím vařit oběd,“ prohlásila rezolutně. Bylo na něm vidět, že je zklamaný, ale přesto se nabídl, že jí alespoň umyje záda. „Dobrá,“ svolila, „ale pospěš si!“. Přistoupil k Týně, nanesl na houbu trochu sprchového gelu a začal s ní kroužit po zádech. Hustá bílá pěna stékala dolů až na zadeček, do rýhy mezi půlkami. Lukáš mydlil záda a zadeček a dával pozor, aby se ani na okamžik nedotkl Týny svým tvrdým údem. Když byla záda dostatečně čistá, umyl krček a postupně obě ruce. Chtěla protestovat, že měl umývat jen záda, ale místo toho přivřela oči a nechala ho, aby pokračoval.

Otočil ji k sobě a další dávku gelu jí začal roztírat po pevných ňadrech. V jeho pohybech nebyl ani náznak smyslnosti, bylo to opravdu jen umývání, ale ona stejně cítila, jak jí tělem prochází vlna touhy. Zapomněla na vaření. Jediné, na co dokázala myslet, bylo vášnivé milování.
„Miláčku,“ vzdychla, ale Lukáš dělal, že neslyší. Pokračoval v mydlení bříška, pak si před ni klekl a začal umývat nohy. Trochu se rozkročila, aby mohl k jejímu roztouženému klínu. Cítil, jak se chvěje, jak mu nabízí klín k mazlení, ale dělal, jako by si toho nevšiml. Pečlivě, ale chladně umýval kotníky, lýtka, pevná stehna, jen tomu nejtajnějšímu místečku, kterého se mohl dotýkat jen on, se důsledně vyhýbal. Jako by neviděl, necítil, jak strašně Týnu vzrušil, jak moc touží po tom, aby ji teď hned pomiloval.

V té chvíli pochopila. To všechno byla jeho rafinovaná pomsta za její odmítnutí. Chtělo se jí plakat, křičet, ale jen stála se zavřenýma očima, vzrušená a roztoužená k zbláznění. V duchu Lukáše prosila,ať už ji přestane trápit, ať si vezme, co mu sama nabízí, ať už ji konečně přivede k orgasmu!

A potom ucítila jeho namydlenou ruku, jak pomalinku klouže mezi stehny vzhůru... Jako blesk projela jejím tělem další vlna vzrušení. Něžné doteky šikovných prstů ji doháněly k extázi. Pohrál si s proužkem chloupků, polaskal poštěváček. Nemohla se ani nadechnout. Cítila, jak do ní pronikají jeho prsty a zároveň jí druhou rukou jemně hladí zadeček. Když zabořil obličej do jejího klína a poštěváček začal hladit jazykem, měla pocit, že je v sedmém nebi. Opřela se o chladné kachlíky, které těžko mohly ochladit vášní rozpálené tělo, a ještě více rozkročila nohy, aby si mohla dosyta užívat jeho laskání, jazyk kmitající na poštěváčku i dotyky něžných zvědavých prstů. Její rozkoš ještě umocňovala vlažná voda, proudící po jejich tělech.

Lukáš stiskl poštěváček mezi rty a začal sát.V té chvíli zachvátil Týnu nepřekonatelný orgasmus. Ten pocit se narodil někde v hloubi jejího roztouženého klína a rozléval se jako horká vlna do celého těla. Třásla se, sténala, křičela rozkoší. Lukášovy prsty do ní nepřestávaly pronikat, dokud pod ní nepodklesla kolena a ona se svezla k němu na zem. Ještě chvíli ji hladil, konejšil její krásné tělo, a pak ji zabalil do osušky a v náručí jako nejdražší poklad odnesl do ložnice.

Reklama