Soutěžní erotická povídka

Volala mi kamarádka, kterou jsem dlouho neviděla, že oslavuje narozeniny, abych přišla. Koupila jsem dárek a láhev vína. A vyrazila. Přišla jsem k Petře, ale tam byla pouze ona a její muž. Ptala sem se, kde jsou ostatní. Odpověděla, že nikdo nemá čas, ale že to nevadí, uděláme si skvělý večer. Tak jo. Popřála jsem jí, předala dárek (knihu). Sedli jsme si ke stolu a dali si společnou večeři a skleničku vína.

Pak jsme si sedli do obýváku a začali povídat. Její muž nám doléval skleničky. Pak se zvedl, že prý nás nechce rušit, ale jestli si může do sluchátek pustit film...

Jenže on si pustil erotický film a za chvíli jsme viděli, že mu jsou kalhoty malé. Chtěla jsem odejít a nerušit, ale Petra mě poprosila, abych zůstala. Byla jsem v šoku, co tu s nimi budu dělat. Ale Petra mi to hned vysvětlila. To je moje přání, milovat se s tebou i s mým mužem najednou. Povídám, to snad né? Chtěla jsem odejít, ale Petra mě chytla za ruku, přitáhla si mě blíž a dala ruku za výstřih. Povídá, bude se ti to líbit, slibuji. Byla jsem v šoku, ani jsem nevnímala, že mi svléká šaty... Dala mi pusu a řekla, ať se nebojím. Vyndala mi prso z podprsenky a začala mi líbat bradavku a sát. Já jsem začal tát. Ve chvíli, kdy mě začala kousat do bradavky, věděla jsem, že to chci. Sama jsem si svlékla podprsenku a nechala jsem ji, ať si se mnou dělá, co chce. Její muž byl taky nahý a svou rukou zajel pod mé kalhotky.

Projel pysky a zastrčil částečně prst do kundičky. Byla jsem už vlhká, tak mu to nedalo práci. Zeptal se, jestli mi může sundat kalhotky, že nechce, abych je měla mokré. Souhlasila jsem. Oba si mne položili na zem. Petra pomalu sjížděla jazýčkem dolů mezi pysky. Její muž mi přistrčil svůj penis k puse a poprosil, abych sála. Přitom mi masíroval prsa a bradavky. Petra mezitím mi dala tři prsty do kundičky a jazykem dráždila poštěváček. Věděla jsem, že za chvíli budu, i Petra to poznala a zrychlila. Tekla jsem. Její muž se také blížil k vrcholu. Jen se zeptal, jestli může do pusy. Když jsem odpověděla, že ano, měla jsem za chvíli plnou pusu semene a vytékala i ven...

Pak jsme se vystřídali, já jsem Petře lízala k kundičku. Její muž začal pracovat na mém zadečku. Nechtěla jsem, ještě jsem to tak nedělala. On nevěděl nic lepšího, než mi naplácat na holej zadek. Trochu to bolelo a zároveň mi to dělalo dobře. Nechala jsem ho tedy, ať mi prstem roztahuje zadeček a věnovala se Petře, sála jsem jí poštěváček a ona chtěla ještě silněji. To jsem věděla, že už bude. Nebyla jsem připravená na výstřik její šťávičky. Měla jsem ho po celém obličeji. Vylízala jsem jí celou kundičku.

Její muž mezitím dostal do zadečku dva prsty. Vytáhl je, namočil v kundičce a znovu mi roztahoval zadeček. Petra mu podala gel, řekla, tak to budeš lepší. Namazal mi dírku a svůj penis a pomalu do mě vnikal, bolelo to. Petra mě pevně držela, abych necukala. Když vnikl celý, zastavil a čekal, až si zvyknu. Petra mě líbala a on mně mačkal bradavky. Zeptal se: ,,Můžu pokračovat?" Já na něj: ,,Ale pomalu!" Řekl dobře.

Tak začal pomalu přirážet, postupně se mi to začalo líbit a přirážela jsem taky. Když měl stříkat, vyndal ho a prudce vrazil do kundičky až na doraz, ale líbilo se mi to. Párkrát přirazil a už stříkal. Pak ho vyndal, otočil mě na záda a začal s ním projíždět pysky až k poštěváčku, povídá, musím ho postavit, ještě je tu Petra. Tak jezdil sem tam a já šílela. Byla to nádhera, netrvalo dlouho a udělal mě. Moje šťávička ho vzchopila tak, že byl tvrdý jak kámen, mohl hned vstoupit do Petry. Netrvalo dlouho a vystříkal i jí kundičku.

Reklama