„Sex je náš, dělá dobře mně i tobě…,“ tak přesně tato slova z písničky“ Černí andělé“ od Lucie, jsou mým mottem. Jenže, občas se příjemná věc jako je sex, může zvrtnout v pravý opak, a to pak může být celkem bolestivý průšvih.

Sex by vždy měl být zábavou pro všechny zúčastněné, jenže jak se říká, každá sranda něco stojí. To je i můj případ. O tom, že jsem přišla k nepříjemnému úrazu, kdy jsem si nešťastně zlomila nos, už víte, ale nevíte, jak jsem k tomu přišla. Jelikož se jedná o celkem vtipnou příhodu, povím vám jí a doufám, že vás pobavím stejně, jako jsem touto historkou pobavila své okolí.

Takže jsem se minulou sobotu rozhodla, že vyrazím s kamarádkou na večeři a pak možná na nějaký taneček. Celý večer byl naprosto skvělý, báječně jsem se bavila a cestou domů jsem potkala svého postelového „kamaráda“ se kterým jsem se delší dobu neviděla. Slovo dalo slovo a my po chvilce společně odjížděli k němu. Doma samozřejmě ihned začala taková ta vášnivá divočinka, kterou skončila ve chvíli, kdy jsme si chtěli dát pusu a šli hlavami proti sobě. Najednou přišla hrozná rána, já ucítila neskutečnou bolest, cítila, jak se mi z nosních dírek line horká krev a jen slyšela od pána naproti mně, že nemá zub. V ten okamžik na mě šly téměř mrákoty. Představila jsem si, jak mám zaražený zub v nose a mám ho rozseknutý. Samozřejmě jsem začala hystericky brečet, načež pán rozsvítil a řekl mi, že nos rozseknutý není, ale že ho mám komplet modrý. Běžela jsem do koupelny, a když jsem viděla tu spoušť, začala jsem se smát. Musela jsem asi vypadat jako blázen, ale přišlo mi to celkem vtipné, celý pokoj a koupelna vypadaly jako po řádění masového vraha.

„Když nejde o sex, nejde o nic.“
Jan Werich

Musím uznat, že pan se o mě hezky postaral. Po několika minutách jsem přestala krvácet a vyrazila rovnou na pohotovost, protože mi úplně nejlépe nebylo. Tam jsem strávila asi 3,5 hodiny a prošla si traumatologií, chirurgií a ORL. Vyfasovala jsem „slušivou“ dlahu a jela domů. Postupem času jsem se samozřejmě začala vybarvovat a během pár hodin jsem měla krásné modrofialové stíny.

sa
Má dlaha, kterou jsem vyfasovala na pohotovosti

sda
Jedno „umělecké“ foto se sádrou na nose - na památku :-)

Druhý den jsem šla normálně do práce, jelikož nejsem ten typ, co by doma ležel a vzlykal nad svým „bebíčkem“ ba naopak, snažím se věci si nepřipouštět. Když jsem přišla do práce, samozřejmě jsem všechny rozesmála svou historkou, načež mi kolegyně Klára doporučila, jestli nechci navštívit specialistu. Přeci jen se jedná o nos – obličej a na něm mi jako ženě samozřejmě velmi záleží. Přiznám se, že jsem z toho byla přeci jen trošku vystresovaná. Takže jsem zašla do Esthé - kliniky plastické chirurgie k panu Doc. MUDr. Janu Měšťákovi, CSc., který se o mě fantasticky postaral. Odstranil dlahu, kterou mi na nos na pohotovosti přilepili oboustrannou lepenkou, což při sundávání byl celkem dost bolestivý zážitek, nosánek zkontroloval a dal mi sádru, že se uvidí za 14 dní, kdy jsem měla přijít na kontrolu.

Jenže to bych nebyla já, abych neměla něco jinak, takže jsem se v pátek ráno probudila s červenými fleky u náplastí, které mi držely sádru, a já letěla opět do Esthé k panu docentovi. Ten mi sádru sundal, že mám alergii na náplasti, kouknul na to svým okem, nos jen zafixoval a řekl mi, že to vypadá dobře a nebude třeba žádného zákroku, kterého jsem se tolik obávala. Ani nevíte, jakou mi udělal neskutečnou radost takhle při pátku.

Tímto bych chtěla poděkovat panu docentovi za jeho naprosto skvělý přístup, stejně jako celému týmu v Esthé a vám všem doporučit jednu věc, nikdy neprovozujte sex za tmy, pokud tedy nechcete skončit jako já. :-)

Čtěte také:

Čím okořenit vztah? Vyměňte ložnici za houpací křeslo či barovou stoličku

Pozor na úchyly a podvodníky na seznamkách!

Z mužů se stávají padavky!

 

Reklama