Zdravím všechny na Žena-in.

Otázka vztahu ženy k ženatému muži je pro nás, něžné pohlaví, dvousečnou zbraní. Já sama jsem takovýto vztah prožila před mnoha lety.

Jako 17letá jsem nastoupila na své první místo. Přivítal mě můj šéf: "Doufám, slečno, že si budeme vycházet vstříc. Jsme tady jako jedna velká rodina."

Pracovala jsem v podniku mezi samými muži kolem padesátky. Jedině můj šéf byl pohledný muž středních let. Když se na mě podíval svýma pomněnkovýma očima a usmál se, věděla jsem, že jsem ztracena. Na podnikových večírcích, při tanci a nesmělých dotycích pod stolem jsem tála jako nanuk. Prostě jsem v lásce ke svému šéfovi vězela až po uši.

V té době jsem si myslela, že je to oboustranné. Vždy, po skončení pracovní doby, když ostatní odešli, jsme si svou lásku užívali se vším všudy. Musím podotknout, že  po profesionální stránce jsem v práci neměla žádné úlevy a musela tvrdě makat. Toto trvalo asi dva roky.

Jednou, když byl můj šéf na služební cestě, jsem na něho opět čekala, něžně roztoužená. Dveře se otevřely a místo něho stála ve dveřích žena středních let, pěkně upravená v dobře padnoucím kostýmku.

Přistoupila a říká: "Mě asi ještě neznáte. Jsem žena vašeho šéfa."

Podlomila se mi kolena.

Baziliškově se na mě usmála: "Víte, slečno, o vašem vztahu vím od samého počátku. Musím vám říci, že nejste první a asi nebudete poslední. On takové slečinky potřebuje jen na sex. Mně už toto nic neříká. Ale u vás to přerostlo v něco víc a já nedopustím, aby od nás odešel. To jistě chápete.  Nabízím vám obchod. Dám vám 10 000 Kč, když dáte výpověď a ztratíte se ze života mého muže. Co vy na to?"

V tu chvíli jsem měla v krku "knedlík" a jako ve snu jsem se slyšela, jak říkám: "Víte co, milostpaní, za ty prachy nakupte svému drahouškovi nafukovací panny a mě vynechte,"

A hrdě jsem se slzami v očích odešla. Druhý den si mě šéf zavolal a snažil se s úsměvem zlehčit včerejší návštěvu své ženy. Postavila jsem se naproti němu, podívala chladně do očí a ubalila takovou facku, že druhou chytil o skříň. A ihned dala výpověď. Dokonce jsem nemusela čekat na skončení výpovědní lhůty. Sbalila jsem si své věci a teprve doma jsem se ze všeho vyplakala. Pak jsem si našla jinou práci a v něm poznala nynějšího manžela, se kterým jsem už 29 let.

A i když vím, že "můj" tehdejší šéf je už mrtev, kdykoliv jdu kolem jeho domu, zatrne mi. Přece jenom, byla to má první opravdová láska.
Přeji všem lásku bez komplikací.
Januše
 
Milá Januše, pěkné.. Hlavně ta poznámka s nafukovacími pannami a pak ta facka. Ta sedla, co? :o)) Díky
Reklama