Zdraví

Šetrně na premenstruační syndrom

Snad každá žena ví, co jsou to premenstruační bolesti.

To, co všechny zažíváme pravidelně každý měsíc, se stalo běžnou rutinou, kterou v mnoha případech řešíme prášky, které nám od bolestí uleví.

Většina pilulek má ale vedlejší účinky a řada jejich složek našemu organismu neprospívá, když už ne zcela škodí.

 

V tomto článku vám přinášíme tip na jiné řešení!
Přečtěte si, co po zkušenostech s vitaminovým sprejem říká čtenářka Jitka:

 

„Při menstruací jsem zažívala nepříjemné stavy, asi jako většina z nás, bolesti břicha a hlavy, únavu, podrážděnost a nervozitu, což nebylo příjemné ani mně, ani mému okolí. Jednou mi manžel jako dárek přinesl Vitamist LadyMate. Tento sprej jsem začala aplikovat každé ráno dva vstřiky a během menstruace 2x denně  (to už si musí každá sama vyzkoušet, jestli méně, nebo více). Průběh menstruace byl velice klidný a bolesti téměř zmizely. Zjistila jsem, že již nemusím používat žádné prášky, které jsem dříve používala na potlačení bolesti. Říkala jsem si náhoda, ale další měsíc byl opět v pohodě. Od této chvíle se LadyMate stal mým pomocníkem pro zvládání nepříjemných stavů a vozím ho stále s sebou, tím, že je maličký, není to žádný problém. Po dobu, co LadyMate používám, jsem ho doporučila i mnohým kamarádkám a i ony si tento produkt velmi pochvalují.“

 

Co je to LadyMate

LadyMate je soubor vitaminů, které obsahují výlučně přírodní živiny a bylinky. LadyMate obsahuje ingredience staletí používané na stimulaci zdraví a pohody, kombinované s vitaminy skupiny B pro zvýšenou produkci energie.

 

Výzkumníci a vědci v týmu Vitamist vyvinuli LadyMate na pomoc při nedostatku energie, napětí, podrážděnosti, depresi, nechuti k sexu, opucháním a ostatním symptomům spojeným s premenstruačním syndromem. Úspěchu tohoto produktu je dosahováno správnou kombinací Thiaminu, Niacinu, kyseliny pantotenové, vitaminu B12, B6 a E, betakarotenu a další bylinné základny.

Vitaminy skupiny B jsou nevyhnutelné pro tvorbu energie a podporují imunitní systém, beta-karoten si získává uznání jako podpůrný prostředek zvyšování imunity.

LadyMate také obsahuje olej z Prvosenky, která roste ve Skalistých horách a blahodárně působí uvolňujícím účinkem od nepříjemností spojených s premenstruačním syndromem a od deprese.

 

Mnohé ženy užívají LadyMate spolu s Multi-vitaminem Vitamist® pro dospělé, aby si zabezpečily přísun potřebných živin pro tělo a pomohly mu pracovat přirozeným způsobem.

 

Velmi dobře si uvědomujeme, že ženy mají specifické nároky na přísun a složení vitaminů. Proto Farmaceutická společnost MAYOR Pharmaceutical Laboratories, USA vyvinula a patentovala novou sprejovou aplikační formu produktů VITAMIST, která je určena právě Vám, ženám.

VitaMistÒ B12

Tyto produkty se aplikují na vnitřní strany tváří, které jsou velmi dobře propustné a bohatě krevně zásobené.

Jednoznačnou předností sprejové aplikace preparátů VitaMist je okamžitá absorpce v průběhu 2-3 minut a průnik přímo do krevního oběhu a tkání. Sprejová forma podávání látek podle prestižní referenční lékařské publikace Physicians’ Desk Reference dosahuje až 90% míru absorpce, což je víc než intramuskulárně podané léčivo. VitaMist B12 dosahuje téměř dokonalého účinku bez bolestivých vpichů, tedy jednoduše a pohodlně.

Doplňková výživa ve spreji VitaMist díky jednoduchosti užívání a rychlému vstřebávání představuje ideální prostředek k uspokojení specifických požadavků, které ženy mají na pravidelný přísun vitaminů.

 

Vitamist Prenatal pro zdravý vývoj plodu bez kompromisů

Společnost MAYOR Pharmaceutical Laboratories nabízí i kombinaci vitaminu pro těhotné a kojící ženy, jako i pro ženy plánující rodinu. VITAMIST Prenatal zabezpečuje vyvážený přísun vitaminů rozpustných ve vodě a tuku, převážně thiaminu, niacinu, vitaminů B6, B12, D a E (všechny vitaminy zabezpečující energii), kyseliny listové a panthotenové.

Tento sprej s obsahem výživových doplňků neobsahuje pšenici ani její deriváty, mléčné výrobky či deriváty mléčných výrobků, plniva, vazebné látky, vosky či jiné nestravitelné složky, které se nacházejí v tabletách. Mohou ho proto bezpečně užívat i ženy trpící alergiemi či dietními omezeními.

Od dnešní doby, nemusí ženy trpět a ani nemusejí nechávat trpět své maličké ratolesti, které se velmi bojí injekce.

 

 

O kvalitě zmíněných produktů se můžete sami přesvědčit na  www.mavilana.cz

   
15.03.2005 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [25] janina01 [*]

  Nejsem pohoršená :), jen já bych do toho nešla :) je to samozřejmě vaše věc, takže se omlouvám já, jestli tě to naštvalo

  superkarma: 0 15.03.2005, 18:15:02
 2. avatar
  [24] tlustoprdka [*]

  po: No víš,když mi řekl přítel, že by se se mnou chtěl při tom milovat, tak jsem mu vynydala do a perverzáků. Protože to je nejlepší cesta, jak něco chytnout. Jenže mě ukecal.
  A taky to není pořád, protože se vidíme párkrát do týdne někdy do měsíce. A bohužel mu chci být věrná, takže čas, který spolu trávíme plně využijeme.
  Jinak se omlouvám, jestli jsem Ti způsobila nějakou újmu. Snad to na tobě nezanechá následky. A pokud to ještě někoho tak moc pohoršilo, je mi to líto, že jsem to sem napsala.
  Ale snad nejsem na světě jenom já, co to provozuje?!
  Aspoň mám pro příště ponaučení, že se vším se není radno svěřovat.

  superkarma: 0 15.03.2005, 16:05:43
 3. [22] janina01 [*]

  tlustoprdka mě fakt šokovala , taky mám zrovna největší chuť, když zrovna nemůžu

  superkarma: 0 15.03.2005, 14:59:06
 4. avatar
  [17] tlustoprdka [*]

  Zrovna teď to prožívám a projevuje se to jako u ELEPHANTA.
  Ale když jsem si přečetla, že to je na pomoc při nedostatku energie, napětí, podrážděnosti, depresi, NECHUTI SEXU-to mne zaujalo.
  Nechuti sexu jako všeobecně nebo při menzes?
  Parkrát jsme to vyzkoušeli, protože je skoro vždy při chuti. Když jsme se milovali poprvé, tak ho to po chvilce přešlo (když viděl krve, jak u řezníka). Prostě už nemohl. Tak dal nějaký čas pokoj. Ale už ho to přešlo a tak teď, když řezničíme, tak až od třetího dne. To už je v POHO nebo se jen vydráždíme ve sprše.
  Ale kdybych měla být nadržená jak králice celej měsíc, tak těch pár dnů raději vydržím než přejdou mé dny, odpočinu si a pak se o to s větší vervou do toho pustíme.

  superkarma: 0 15.03.2005, 11:22:15
 5. avatar
  [11] Laliari [*]

  Sara*: Ale je tam taky ten olej z prvosenky, který má údajně uvolňující účinky. Já bych to zkusila

  superkarma: 0 15.03.2005, 10:07:34
 6. avatar
  [10] elephant [*]

  jo já jsem při PMS nervní, vzteklá a taky občas mám "plačtivou" to jsem pak schopná brečet i při večerníčku...
  ale že by mi pomohly nějaký vitamíny....

  superkarma: 0 15.03.2005, 09:37:17
 7. [7] janina01 [*]

  A najde se tu někdo mezi námi, kdo to bere? vraždící syndrom mám zrovna teď a rodina trpí

  superkarma: 0 15.03.2005, 08:29:24
 8. avatar
  [5] Aka [*]

  Tedy já bývám občas před menstruací taky pěkně nepříjemná, ale nemyslím si, že by vitamíny mohly ovlivnit mé hormony...

  superkarma: 0 15.03.2005, 08:05:41
 9. avatar
  [4] Laliari [*]

  Sara*: Já taky , něco takového nutně potřebuju... kvůli rodině

  superkarma: 0 15.03.2005, 07:54:04
 10. avatar
  [1] Léthé [*]

  superkarma: 0 15.03.2005, 01:27:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme